بخريد و بخوانيد ...
تعقیب شبح
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

تعقیب شبح

(Chasing the Boogeyman)
نویسنده: ریچارد چیزمار (Richard Chizmar)
ترجمه: فرنوش جزینی
ناشر: کتابسرای تندیس
سال نشر: 1401 (چاپ 1)
قیمت: 130000 تومان
تعداد صفحات: 382 صفحه
شابك: 978-600-182-746-4
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 2 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'تعقیب شبح':

در تابستان سال 1988، چندمین جسد مثله شده از تعدادی دختر در شهر کوچک مریلند پیدا می‌شود. شواهد وحشتناک این رویداد ناگوار، پلیس را متقاعد ساخته قتلی سریالی در حومه آرام شهر در جریان است. اما خیلی زود شایعه‌ای از شرارت نوجوانان محل در شهر می‌پیچد. مجریان قانون و اف.بی.آی، حتم دارند که قاتل، فردی دیوانه است که قصد بازی با آنان را دارد. این رویداد به کابوسی می‌ماند که پایانی ندارد.

ریچارد چیزمار، دانشجویی که به تازگی از دانشگاه فارغ‌التحصیل شده به زادگاهش بازمی‌گردد. درست زمانی که منع رفت‌وآمد شبانه مقرر گشته و اهل محل به نوبت مشغول نگهبانی و مراقبت از محله شده‌اند. درست وسط تدارکات ازدواجش و شروعش به کار نویسندگی. او خیلی زود خود را درگیر یک داستان ترسناک می‌کند. ریچارد با الهام از آن حوادث هولناک، دست به نگارش روایتی شخصی از یک قاتل سریالی می‌زند، غافل از اینکه این رویدادها تا سال‌ها او را درگیر خود می‌کند ... (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)

فصل اول داستان با این جملات آغاز می‌شود:

"پیش از این‌که به سراغ آن هیولا و وحشت آن تابستان و پاییز سال 1988 بروم، می‌خواهم به شما از شهری که در آن بزرگ شدم، بگویم. مهم است که تصویر واضع و روشنی از مکانی که داستان در آن اتفاق می‌افتد، داشته باشید - و همین‌طور مردمانی که آن جا زندگی می‌کنند - این‌گونه می‌توانید دقیقا بفهمید که ما چه چیزی را از دست دادیم. نقل قولی از جان میلتون هست که من اغلب موقع رانندگی در خیابان‌های شهرم به آن می‌اندیشیم: "بی‌گناهی، وقتی از دست رفت، دیگر قابل بازگشت نیست. یک بار خیره شدن به تاریکی، هرگز آن را از یاد نخواهد برد."

برای ساکنین شهر اجوود، این همان زمان تاریک ما بود ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!