شناسنامه محصول
آخرین محافظ (مجموعه جان شانو - کتاب دوم)
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

آخرین محافظ (مجموعه جان شانو - کتاب دوم)

(The Last Guardian (Jon Shannow Novel))
نویسنده: دیوید گمل (David Gemmell)
ترجمه: سیدسجاد حامدحیدری
ناشر: کتابسرای تندیس
سال نشر: 1397 (چاپ 1)
قیمت: 35000 تومان
تعداد صفحات: 383 صفحه
شابك: 978-600-182-331-2
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 1 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'آخرین محافظ (مجموعه جان شانو - کتاب دوم)':

دروازه حائل میان گذشته و حال باز شده و نیروهای اهریمنی با قدرت‌هایی فوق تصور قدم به زمان حال گذاشته‌اند. برای بستن این دروازه، باید شمشیر خدا را پیدا کرد، شمشیری که در میان ابرهایی برفراز شهر هیولاها قرار دارد. شهری که ملکه تاریکی بر آن حکم می‌راند.

تنها یک مرد می‌تواند در برابر دروازه زمان بایستد، آنهم جان شانوست، آخرین محافظ! دشمنانی که از قبل در تعقیب او هستند خواهان مرگ اویند. اما این تنها اولین مشکل از میان مشکل‌هاست. چیزی جان شانو از آن خبر ندارد این است که اعمال او می‌توانند موجب انحراف زمان شوند و جهان را به سمت رستاخیزش ببرند.

داستان با این جملات آغاز می‌شود:

"اما او نمرد. گوشت اطراف جراحت ناشی از گلوله، یخ زده بود و دمای هوا به سی درجه زیر صفر می‌رسید، مناره‌های اورشلیم که در دوردست دیده می‌شدند، تار شدند و به قله‌های پوشیده از برف بدل گردیدند. ریشش یخ زده بود و روی کت سنگینش نیز تکه‌های یخ دیده می‌شد، کت بلندش در نور مهتاب می‌درخشید.

شانو بر روی زین تکان خورد و سعی کرد بر روی شهری تمرکز کند که این همه مدت به دنبالش بود. اما شهر رفته بود. اسبش سکندری خورد، دست راست شانو بالا آمد و قاش زین را چسبید، زخمی که در سمت راست کمرش بود از درد آتش گرفت.

سر اسب سیاه را چرخاند و حیوان را به سمت دره‌ی پایین‌دست هدایت کرد.

تصاویری در ذهنش پدیدار شدند: کاریتاس، روث، دونا؛ سفر خطرناکش در قلب سرزمین‌های طاعون‌زده و جنگ با جهنم‌زاده‌ها، کشتی روح‌زده عظیم بر روی کوه. اسلحه‌ها و تیراندازی، جنگ و کشتار ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!