بخريد و بخوانيد ...
پنج آرزو
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

پنج آرزو

(Five Wishes)
نویسنده: گی هندریکس 
ترجمه: حمیدرضا بوالحسنی
ناشر: صبحدم
سال نشر: 1388 (چاپ 1)
قیمت: 2500 تومان
تعداد صفحات: 88 صفحه
شابك: 978-964-515-133-9
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 62 نفر
امتیاز كتاب:  (3.7 امتیاز با رای 10 نفر)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید
در پیشگفتار کتاب می‌خوانیم:
"این کتاب کوچک، دو هدیه‌ی بزرگ به شما خواهد داد: یک داستان فوق‌العاده و یک راه جدید برای آشکار ساختن اهداف و رویاهایتان. این داستان، تکان‌دهنده دلگرم‌کننده و تا حدی شیرین است. به عنوان چراغِ راهی برای تحقق رویاهای شما، کشفی جدید و قدرتمند است که به عقیده‌ی من، تغییر بزرگی در زندگی شما ایجاد خواهد کرد.
داستان "پنج آرزو" را برای اولین‌بار هنگام یک شام سه‌ساعته روی عرشه‌ی کشتی شنیدم. من و گی در یک جمع هشت‌نفره در جشنواره‌ی سالیانه‌ی سینمای معنوی، کنار هم نشسته بودیم. سالانه هزاران نفر از طرفداران فیلم‌های الهام‌بخش به مدت هفت روز در یک کشتی گرد هم جمع می‌شوند. اما آن جشنواره حال و هوای خاصی داشت، چون قرار بود قسمت‌هایی از فیلمی که بر اساس کتاب "گفتگو با خدا" ساخته شده را ببینیم و در مورد آن گفتگو کنیم.
من و گی، شخصا آشنایی چندانی با هم نداشتیم. وجه مشترک بین ما دو نفر این بود که از گپ طولانی لذت می‌بردیم. هنگام صرف شام، برای سرگرمی رخدادهای مهم زندگی را به نوبت تعریف می‌کردیم. به محض این که گی داستانی را که در این کتاب خواهید خواند، تعریف کرد، بازوی او را گرفتم و پرسیدم: "آیا تا به‌حال کتابی در این مورد نوشته‌ای؟"
خوشبختانه او این کار را کرده بود و شما می‌توانید از آن استفاده کنید. اگر می‌خواهید بدانید چه‌طور رویاهای خود را محقق سازید و همچنین از یک داستان زیبا لذت ببرید، این کتاب مخصوص شماست."

نظر كسانی كه كتاب را خوانده‌اند:

 معصومه اطيابي:  یکی از کتاب‌های خیلی کاربردی بود که خوندم و واقعا لذت بردم از خوندنش

 عاطفه الهامي:  بخوانیدش... حتی برای یک بار... حتی اگر به آن اعتقاد ندارید و عمل نمی کنید... ارزشش را دارد

 گلناز جواهري:  معمولی بود

 محمد امين داوري:  از اینجور کتاب ها زیاد نمیخونم