بخريد و بخوانيد ...
واپسین نبرد پادشاهان: نخستین قانون، کتاب سوم
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

واپسین نبرد پادشاهان: نخستین قانون، کتاب سوم

(Last Argument of Kings (The First Law Trilogy (3)))
نویسنده: جو ابرکرومبی (Joe Abercrombie)
ترجمه: سعید سیمرغ
ناشر: تندیس
سال نشر: 1397 (چاپ 1)
قیمت: 150000 تومان
تعداد صفحات: 888 صفحه
شابك: 978-600-182-326-8
امتیاز كتاب:  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'واپسین نبرد پادشاهان: نخستین قانون، کتاب سوم':

پایان راه نزدیک است.
لوگن نه‌انگشتی شاید تنها یک نبرد پیش رو داشته باشد ولی قرار است که بزرگ‌ترین نبرد زندگی‌اش باشد. جنگ در پهنه‌ی سرزمین شمالی با شدت ادامه دارد، پادشاه مردم شمال هنوز محکم و پا بر جا ایستاده است و تنها یک مرد وجود دارد که می‌تواند جلوی او را بگیرد. قدیمی‌ترین دوستش، و قدیمی‌ترین دشمنش. اکنون زمان آن رسیده که نه‌انگشتی خونخوار به خانه بازگردد.
فرمانده گلوکتا که اربابان بسیار و وقت کمی دارد، مشغول نوع دیگری از جنگ است. جنگی مخفیانه که در آن هیچ‌کس امنیت ندارد و به هیچ‌کس نمی‌توان اعتماد کرد. روزهایی که شمشیر به دست می‌گرفت را مدت‌هاست که پشت سر گذاشته، ولی به حق‌السکوت گرفتن، تهدید کردن و شکنجه کردن هنوز می‌توان اتکا کرد.
جیزال دن لوتار به این نتیجه رسیده که کسب افتخار بیش از حد دردناک است و به زندگی نظامی پشت می‌کند تا یک زندگی ساده همراه با زنی داشته باشد که عاشقش است. ولی عشق هم می‌تواند دردناک باشد و افتخار، عادت کثیفی دارد و خودش را به کسی تحمیل می‌کند که کمتر از همه آن را می‌خواهد.
وقتی که پادشاه سرزمین متحد در بستر مرگ است، رعیت‌ها سر به شورش می‌گذارند و نجیب‌زادگان از سر و کول هم بالا می‌روند تا تاج او را بربایند. هیچ‌کس سایه‌ی جنگی را باور ندارد که شروع به خزیدن در قلب سرزمین‌های متحد کرده است.
نخستین ساحران، مانند همیشه نقشه‌ای برای نجات دنیا دارد. البته خطراتی وجود دارد ولی با این همه، هیچ خطری بزرگ‌تر نیست از شکستن نخستین قانون...(برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!