بخريد و بخوانيد ...
از قلب نواختن
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

از قلب نواختن

(Playing from the Heart)
نویسنده: پیتر رینولدز (Peter H. Reynolds)
ترجمه: بابک ولی‌پور
ناشر: شهرتاش
سال نشر: 1398 (چاپ 1)
قیمت: 20000 تومان
تعداد صفحات: 32 صفحه
شابك: 978-964-8282-61-0
امتیاز كتاب:  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'از قلب نواختن':

وقتی راج کوچولو پیانوی خانوادگی را می‌نوازد، از فشردن کلیدهای آن غرق در شادی می‌شود. پدرش برای او معلم پیانو استخدام می‌کند تا بتواند نواختن را به درستی بیاموزد. راج نت‌ها، سپس گام‌ها، بعد آهنگ‌ها را می‌آموزد و سرانجام قطعات مختلفی را می‌نوازد که پدرش آنها را می‌شناسد و برای همین به او افتخار می‌کند.
با این حال، راج هرچه بیشتر تمرین می‌کند و ماهرتر می‌شود کمتر از نواختن پیانو لذت می‌برد - تا این که بزرگ می‌شود و به کلی نواختن را کنار می‌گذارد. اما وقتی پدرش بیمار می‌شود و از راج می‌خواهد برایش آهنگی بنوازد، آیا راج به یاد می‌آورد که چگونه از صمیم قلب پیانو بنوازد؟
نویسنده کتاب درباره این داستان می‌گوید: من می‌خواستم از انرژی طبیعی و بدون ترسی تجلیل کنم که کودکان با آن به دنیا می‌آیند و همه را تشویق کنم که هنگام یادگیری قوانین و فنون هنری این ذوق اولیه را از یاد نبرند. همچنین می‌خواستم یادآوری کنم که وقتی قلبمان ما را به راه‌های جدیدی می‌کشاند، اشکالی ندارد قوانین را آسان بگیریم، زیرپا بگذاریم، دوباره بسازیم و یا آنها را نادیده بگیریم. خلاقیت برپایه شجاعت و اصالت شکل می‌گیرد. اجازه دهیم خلاقیت به جریان بیفتد و ببینیم به کجا می‌رویم.
(مخاطب کتاب گروه سنی 6 سال به بالا در نظر گرفته شده است)

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!