بخريد و بخوانيد ...
آینده‌ی ما
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

آینده‌ی ما

(The Future of Us)
نویسنده: جی آشر، کارولین مکلر (Jay Asher, Carolyn Mackler)
ترجمه: لیلا فرخ
ناشر: کتابسرای تندیس
سال نشر: 1398 (چاپ 1)
قیمت: 38000 تومان
تعداد صفحات: 344 صفحه
شابك: 978-600-182-353-4
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'آینده‌ی ما':

چه می‌شود اگر بتوانید ببینید زندگی‌تان در آینده چطور پیش می‌رود؟ آن هم تنها با کلیک کردن بر روی یک دگمه.
سال 1996 است، و کمتر از نیمی از دانش‌آموزان دبیرستانی آمریکایی تاکنون از اینترنت استفاده کرده‌اند. اما به تازگی کامپیوتر جدید و یک سی‌دی آمریکا آنلاین دریافت کرده. جاش بهترین دوست اما است. آن‌ها در آمریکا آنلاین ثبت‌نام می‌کنند و با سایتی به نام فیس‌بوک مواجه می‌شوند. هیچ‌کس در دنیا نمی‌داند آینده‌اش چه خواهد شد. جاش و اما در آستانه کسب اطلاعات درباره آینده‌شان هستند ... (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"نمی‌توانم امروز با گراهام به هم بزنم، گرچه به دوستانم گفتم به محض اینکه ببینمش این کار را می‌کنم. ولی برای اینکه نبینمش در اتاقم پنهان شده‌ام و دارم کامپیوتر جدیدم را راه‌اندازی می‌کنم در حالی که گراهام در پارک آن طرف خیابان فریزبی بازی می‌کند.
بابام به خاطر احساس گناهش نسبت به من این کامپیوتر را با کشتی برایم فرستاد. تابستان پارسال، قبل از اینکه با نامادریم از پنسیلوانیا به فلوریدا اسباب‌کشی کنند سوئیچ هوندای قدیمیش را به من داد و زندگی جدیدش را شروع کرد. بچه اولشان به تازگی به دنیا آمده و بنابراین بابام این کامپیوتر با ویندوز 95 و مانیتور رنگی را برای من فرستاد.
با ماوس دارم بین اسکرین سیورها می‌گردم که یکی زنگ در را می‌زند. مامانم می‌رود ببیند کی پشت در است چون من هنوز نتوانستم بین یک دیوار آجری مارپیچی متحرک و یک سری لوله‌های به هم پیوسته یکی را انتخاب کنم. خوشبختانه گراهام پشت در نیست ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!