بخريد و بخوانيد ...
ماجراهای خانواده پپر (متن بازنویسی شده)
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

ماجراهای خانواده پپر (متن بازنویسی شده)

نویسنده: مارگارت سیدنی (نویسنده)، دایان نم (بازنویسی) (Harriett Lothrop)
ترجمه: پرستو عوض‌زاده
ناشر: قدیانی
سال نشر: 1396 (چاپ 2)
قیمت: 15000 تومان
تعداد صفحات: 111 صفحه
شابك: 978-600-251-144-7
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 4 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'ماجراهای خانواده پپر (متن بازنویسی شده)':

خانواده پِپِر از مادر خانواده و پنج فرزندش تشکیل شده‌اند. آنها در یک خانه‌ی کوچک قهوه‌ای زندگی می‌کنند. زندگی آنها فقیرانه است و مادر با خیاطی امورات زندگی را می‌گذراند. بچه‌ها هم بسته به سن و سال‌شان در انجام امور خانه به مادر کمک می‌کنند تا او فرصت بیشتری برای خیاطی داشته باشد. آنها پول زیادی در بساط ندارند، اما با کمک هم زندگی شادی را می‌گذرانند و به شدت همدیگر را دوست دارند.
وقتی که دوره‌گردی فرنسی، خواهر کوچک آنها را می‌دزدد، جاسپر کینگ پسرکی که با پدر ثروتمندش زندگی می‌کند به آنها کمک می‌کند و فرنسی را نجات می‌دهد. جاسپر خیلی زود به دوست نزدیک خانواده پپر تبدیل می‌شود. خانواده‌ی شلوغ و گرم آنها برای جاسپر که تنها با پدرش زندگی می‌کند، یک خانه‌ی واقعی است ...
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"سال‌ها پیش، در دهکده‌ی کوچکی به نام بدگرتاون خانه‌ای قهوه‌ای رنگ وجود داشت. خانه در کوچه‌ای به نام پرامیس واقع شده و در آن خانه، خانواده‌ی پپر زندگی می‌کردند.
خانم پپر، تمام روز روی وسایل خیاطی‌اش خم شده بود و دوخت‌ودوز می‌کرد تا برای غذادادن به خانواده‌ی پرجمعیتش پول دربیاورد. او پنج بچه داشت و بچه‌هایش او را مامزی صدا می‌زدند.
بن بزرگ‌ترین بچه بود، یازده سال داشت. در مغازه‌ی دیگن بلاجت کار می‌کرد و تمام کارهای روزمره و طاقت‌فرسای بیرون از خانه‌ی کوچک قهوه‌ای را انجام می‌داد.
پالی دومین بچه، ده ساله بود. او همه‌ی کارهای پخت و پز و نظافت خانه را انجام می‌داد. علاوه بر اینها از جوئل، دیوی و فرنسی مواظبت می‌کرد تا مامزی بتواند خیاطی کند ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!