شناسنامه محصول
انتقام دخترها
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

انتقام دخترها

(The Girls' Revenge)
نویسنده: فیلیس رینولدز نیلر (Phyllis Reynolds Naylor)
ترجمه: ترانه شیمی
ناشر: هرمس
سال نشر: 1390 (چاپ 2)
قیمت: 3000 تومان
تعداد صفحات: 168 صفحه
شابك: 978-964-363-350-9
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 9 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (5 امتیاز با رای 2 نفر)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'انتقام دخترها':

در این کتاب کارولین مالوی و والی هاتفورد هم‌کلاس هم شده‌اند. از آن بدتر، آنها مجبور هستند تا مجبور شده‌اند برای انجام پروژه‌ی مدرسه‌شان هم با یکدیگر هم‌گروه باشند. به این ترتیب همینطور که حال و حال‌گیری هاتفوردها و مالوی‌ها ادامه دارد، کارولین و والی در مدرسه یاد می‌گیرند که حداقل برای گرفتن نمره‌ی قبولی هم که شده، با هم کنار بیایند و پروژه‌ی درسی‌شان را با کمک همدیگر انجام بدهند.
داستان با این جملات شروع می‌شود:
"کارولین مالوی وقتی حلقه گل کریسمس را به در ورودی آویزان می‌کرد، آن فکر جالب و وحشتناک به ذهنش رسید؛ از آن نوع فکرهایی بود که گوشه لبهایش را خودبه‌خود به یک طرف بالا می‌کشید.
از وقتی پدرشان برای شغل مربیگری تیم فوتبال دانشکده، خانواده را به شهر باکمن آورده بود، چنین فکرهایی به سر کارولین می‌زد. دو خواهر دیگرش، بت ده ساله و ادی یازده ساله، که اسم اصلی‌اش "ادیت آن" بود هم از این فکرها به سرشان می‌زد.
کارولین خودش فقط هشت سال داشت، ولی به نظر همه نسبت به سنش بزرگتر بود، حتی یک بار هم دو کلاس یکی کرده بود و برای همین، حالا با والی هاتفورد که خانه‌شان روبه‌روی خانه آنها، آن طرف رودخانه بود همکلاس شده بود. و این فکر جالب و وحشتناک مربوط بود به والی و برادرهایش.
کارولین در را پشت سرش بست و خود را به طبقه بالا و به اتاق خواهرش بت رساند. چشمهای قهوه‌ای رنگش دو‌دو می‌زد و موهای تیره دم‌اسبی‌اش پشت سرش تکان‌تکان می‌خورد. بت پاهایش را به شوفاژ تکیه داده و کتاب بافندگی روی زانوهایش باز بود. می‌خواست از روی کتاب شال بنفش رنگی برای هدیه کریسمس مادرش ببافد ..."

نظر كسانی كه كتاب را خوانده‌اند:

 ريحانه عارف‌نژاد:  من همیشه از این مجموعه استقبال می‌کنم و البته فقط کتاب‌های دخترانه‌اش را می‌خوانم.

 آوا فروتن:  واقعاً لذت بردم از خواندن اين كتاب