بخريد و بخوانيد ...
به کبوتر اجازه نده اتوبوس براند!
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

به کبوتر اجازه نده اتوبوس براند!

(Don't Let the Pigeon Drive the Bus!)
نویسنده: مو ویلمز (ویلمس) (Mo Willems)
ترجمه: زهرا احمدی
ناشر: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
سال نشر: 1402 (چاپ 6)
قیمت: 80000 تومان
تعداد صفحات: 38 صفحه
شابك: 978-964-391-265-9
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 86 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (4.57 امتیاز با رای 7 نفر)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'به کبوتر اجازه نده اتوبوس براند!':

در ابتدای کتاب راننده اتوبوس به خواننده اعلام می‌کند که مجبور است مدتی اتوبوس را بگذارد و برود. او از خواننده می‌خواهد که مواظب اتوبوس باشد و مخصوصا تاکید می‌کند که: "به کبوتر اجازه نده اتوبوس براند!"
بعد از رفتن راننده، سر و کله‌ی کبوتر پیدا می‌شود و شروع می‌کند به هزار خواهش و تمنا و حیله و دوز و کلک از خواننده بخواهد تا اجازه دهد اتوبوس را براند!
کتاب تمرینی است برای بچه‌ها تا "نه" و "نمیشه" گفتن را تمرین کنند و البته خودشان را در جایگاه کسی که اجازه نمی‌دهد قرار دهند تا متوجه شوند اصرار بی‌جای طرف مقابل گاهی ممکن است چقدر آزاردهنده یا حتی مسخره باشد!
(گروه سنی مخاطب این کتاب در شناسنامه آن "الف" درج شده. همچنین گروه سنی مخاطب این کتاب در وب سایت amazon.com گروه 2 تا 6 سال ذکر شده است.)

نظر كسانی كه كتاب را خوانده‌اند:

 مهدي حسابي:  این کتاب رو دختر من خیلی دوست داره. یکی از دلایلش شریک شدنش در روال داستانه که باعث میشه هربار داستان رو یه جور باهاش برخورد کنه و نتیجه مشترک بگیره. یکی دیگه ش سادگی و گویا بودن و کامل بودن تصاویرشه.

 سارا سامانی:  پسر من عاشق این سری کتابهای کبوتره. کبوتر خیلی شیطون و بازیگوشه ولی همیشه آخرش درس‌های مهم داره. جالبه که بچه‌ها بدون اینکه گارد بگیرن به کبوتر گوش میدن و در نهایت به این نتیجه میرسن که کارای کبوتر درست نیست.

 رضا دارابی:  بامزه و شیرین و البته کاربردی. فقط حیف که پیدا نمیشه

 اکرم نصراللهی:  پسر من عاشقشه