شناسنامه محصول
پنج نفری که در بهشت ملاقات می‌کنیم
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

پنج نفری که در بهشت ملاقات می‌کنیم

نویسنده: میچ آلبوم 
ترجمه: پاملا یوخانیان
ناشر: قطره
سال نشر: 1399 (چاپ 5)
قیمت: 34000 تومان
تعداد صفحات: 160 صفحه
شابك: 978-600-
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 65 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (3.87 امتیاز با رای 23 نفر)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'پنج نفری که در بهشت ملاقات می‌کنیم':

ادی در یک پارک تفریحی تعمیرکار دستگاه‌های مکانیکی است و در آنجا زندگی یکنواختی را می‌گذراند. اما این زندگی یکنواخت در روز تولد 83 سالگی او تغییر می‌کند. در این روز، ادی در حالی که سعی دارد دختربچه‌ای را از حادثه‌ای که در پارک اتفاق افتاده نجات بدهد، می‌میرد!
ادی پس از قدم گذاشتن به جهان پس از مرگ متوجه می‌شود که باید با پنج نفر ملاقات کند. افرادی که بعضی در طول زندگی جزو عزیزانش بوده‌اند و بعضی را در زندگی‌اش تنها در یک برخورد کوتاه دیده است. اما هر پنج نفر تلاش دارند تا حاصل زندگی زمینی او را برایش شرح دهند. در هر ملاقات، ادی بخشی از زندگی‌اش و ارتباط آن با دوره‌های دیگر عمر خود را به همراه ملاقات‌کننده‌اش مرور می‌کند. او به دنبال این است که بداند آیا آخرین اقدام زندگی‌اش، همانند کل 83 سال عمرش، یک عمل قهرمانانه بوده یا اشتباه و شکستی جبران‌ناپذیر!

نظر كسانی كه كتاب را خوانده‌اند:

 مجتبي ميرزا محمد:  بهشت را برایم به باورکردنی ترین شکل توصیف کرد!

 فاطمه عارف‌نژاد:  میچ آلبوم است و باور و ایمان و معجزه‌های داستان‌هایش. خوب بود. زیبا و عمیق. اما به کسی که تا به حال از این نویسنده نخوانده باشد توصیه نمی‌کنم با این کتاب شروع کند.

 مهسا درخشانی:  بد نبود

 ايماندخت مصطفوي:  دوسش داشتم. خيلي شبيه يك روز بيشتر بود ولي جذابيت خودش رو داشت.

 سارا ايزدي:  از اون کتاباییه که باید تا انتها بخونیش، یعنی به آخر کتاب که میرسی تازه متوجه میشی چه کتاب مهمی بود و چه حرف مهمی زد! این کتاب استعداد اینو داره که نیمه‌کاره رها بشه، اما کسی که به آخر کتاب نمی‌رسه چیز بزرگی رو از دست میده! من کتابو به چند نفر دیگه‌م پیشنهاد کردم و تاکید کردم که حتما حتما تا صفحه‌ی آخر بخونن و نیمه‌کاره رهاش نکنن.

 اعظم ملائي:  قبلا از میچ آلبوم کتاب ارباب زمان رو خوندم و دوست داشتم. این یکی هم خوب بود.

 سمیه طاهری:  کتاب پنج نفر در بهشت منتظر شما هستند به جالبی تعریفی که ازش شنیده بودم نشد. نویسنده هدفش این بود که نشان دهد همه آدمهای روی زمین ارتباطی نامحسوس باهم دارند ولی از نظر من می‌توانست خیلی بهتر باشه یا شخصیت‌های جالبتری را در بهشت ملاقات کنه. به نظر من کتاب خوبی بود ولی جذابیت بالایی نداشت. کشش خواندن داشت ولی جالب نبود خیلی!