بخريد و بخوانيد ...
در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند (پنج نفری که در بهشت ملاقات می‌کنیم)
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند (پنج نفری که در بهشت ملاقات می‌کنیم)

(The Five People You Meet in Heaven)
نویسنده: میچ آلبوم (Mitch Albom)
ترجمه: پاملا یوخانیان
ناشر: قطره
سال نشر: 1402 (چاپ 25)
قیمت: 125000 تومان
تعداد صفحات: 191 صفحه
شابك: 978-600-119-182-6
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 67 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (3.92 امتیاز با رای 24 نفر)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند (پنج نفری که در بهشت ملاقات می‌کنیم)':

ادی در یک پارک تفریحی تعمیرکار دستگاه‌های مکانیکی است و در آنجا زندگی یکنواختی را می‌گذراند. اما این زندگی یکنواخت در روز تولد 83 سالگی او تغییر می‌کند. در این روز، ادی در حالی که سعی دارد دختربچه‌ای را از حادثه‌ای که در پارک اتفاق افتاده نجات بدهد، می‌میرد!

ادی پس از قدم گذاشتن به جهان پس از مرگ متوجه می‌شود که باید با پنج نفر ملاقات کند. افرادی که بعضی در طول زندگی جزو عزیزانش بوده‌اند و بعضی را در زندگی‌اش تنها در یک برخورد کوتاه دیده است. اما هر پنج نفر تلاش دارند تا حاصل زندگی زمینی او را برایش شرح دهند. در هر ملاقات، ادی بخشی از زندگی‌اش و ارتباط آن با دوره‌های دیگر عمر خود را به همراه ملاقات‌کننده‌اش مرور می‌کند. او به دنبال این است که بداند آیا آخرین اقدام زندگی‌اش، همانند کل 83 سال عمرش، یک عمل قهرمانانه بوده یا اشتباه و شکستی جبران‌ناپذیر!

داستان با این جملات آغاز می‌شود:

"این داستان درباره‌ی مردی به نام ادی است و از پایان شروع می‌شود، از مرگ ادی در زیر آفتاب. شاید شروع داستان از انتها عجیب به نظر برسد. اما هر پایانی، آغاز هم هست. فقط آن لحظه این را نمی‌دانیم.

آخرین ساعت زندگی ادی هم مثل خیلی‌های دیگر، در روبی‌پیر گذشت، یک شهربازی کنارِ اقیانوسی خاکستری. شهربازی جذابیت‌هایی عادی داشت، گردشگاهی در امتداد ساحل، یک چرخ‌وفلک، چند روبرکوستر، ماشین‌های ضربه‌خور، یک دکه‌ی شکلات تافی و دالانی که در آنجا می‌شد به دهان یک دلقک آب شلیک کرد. همچنین، سواری بزرگ و جدیدی به نام سقوط آزاد فِرِدی داشت، که قرار بود ادی کنار آن کشته شود، در سانحه‌ای که خبرش در همه‌ی روزنامه‌های ایالت پخش می‌شد ..."

نظر كسانی كه كتاب را خوانده‌اند:

 مجتبي ميرزا محمد:  بهشت را برایم به باورکردنی ترین شکل توصیف کرد!

 فاطمه عارف‌نژاد:  میچ آلبوم است و باور و ایمان و معجزه‌های داستان‌هایش. خوب بود. زیبا و عمیق. اما به کسی که تا به حال از این نویسنده نخوانده باشد توصیه نمی‌کنم با این کتاب شروع کند.

 مهسا درخشانی:  بد نبود

 مهدي صادق:  این کتاب به پیشنهاد خود جیره کتاب برام ارسال شد و نه بر اساس خواسته خودم. ولی کتاب بسیاری خوبی بود، دریچه متفاوتی به دنیای بعد از مرگ پیش روی خواننده باز میکنه که شاید بستنش راحت نباشه شخصاً از خواندنش لذت بردم.

 ايماندخت مصطفوي:  دوسش داشتم. خيلي شبيه يك روز بيشتر بود ولي جذابيت خودش رو داشت.

 سارا ايزدي:  از اون کتاباییه که باید تا انتها بخونیش، یعنی به آخر کتاب که میرسی تازه متوجه میشی چه کتاب مهمی بود و چه حرف مهمی زد! این کتاب استعداد اینو داره که نیمه‌کاره رها بشه، اما کسی که به آخر کتاب نمی‌رسه چیز بزرگی رو از دست میده! من کتابو به چند نفر دیگه‌م پیشنهاد کردم و تاکید کردم که حتما حتما تا صفحه‌ی آخر بخونن و نیمه‌کاره رهاش نکنن.

 اعظم ملائي:  قبلا از میچ آلبوم کتاب ارباب زمان رو خوندم و دوست داشتم. این یکی هم خوب بود.

 سمیه طاهری:  کتاب پنج نفر در بهشت منتظر شما هستند به جالبی تعریفی که ازش شنیده بودم نشد. نویسنده هدفش این بود که نشان دهد همه آدمهای روی زمین ارتباطی نامحسوس باهم دارند ولی از نظر من می‌توانست خیلی بهتر باشه یا شخصیت‌های جالبتری را در بهشت ملاقات کنه. به نظر من کتاب خوبی بود ولی جذابیت بالایی نداشت. کشش خواندن داشت ولی جالب نبود خیلی!