بخريد و بخوانيد ...
کتاب‌فروشی سر نبش
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

کتاب‌فروشی سر نبش

(The Bookshop on the Corner)
نویسنده: جنی کولگن (Jenny Colgan)
ترجمه: مرجان رضایی
ناشر: مرکز
سال نشر: 1397 (چاپ 1)
قیمت: 59500 تومان
تعداد صفحات: 368 صفحه
شابك: 978-964-213-405-2
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 1 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'کتاب‌فروشی سر نبش':

نینا ردموند دلال ازدواج ادبی است. رساندن خواننده به کتابی مناسب هم مایه‌ی اشتیاق اوست و هم مایه‌ی اشتغالش. یا دست کم چنین بود. تا روز پیش، او کتابداری در شهر شلوغ و پلوغ بود. اما اکنون شغلی که به آن عشق می‌ورزید دیگر وجود ندارد.
نینا، که مصمم است زندگی جدیدی برای خود دست‌وپا کند، به دهکده‌ای خواب‌آلود در فرسنگ‌ها دورتر نقل مکان می‌کند. در آنجا خودروی ونی می‌خرد و آن را تبدیل به کتاب‌فروشی سیار می‌کند و سوار بر آن از محله‌ای به محله‌ی دیگر می‌رود، و با استفاده از نیروی قصه‌گویی، زندگی‌های فراوانی را تغییر می‌دهد. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"اشکال اتفاقات خوب آن است که خیلی اوقات خودشان را در لفاف اتفاقات بد می‌پوشانند. هروقت آدمی در سختی است، چه خوب می‌شود اگر کسی به شانه‌اش بزند و بگوید: "نگران نباش، به سختی‌اش می‌ارزه. الان اوضاع افتضاح به نظر می‌رسه، اما قول می‌دهم آخرسر همه چیز روبه‌راه بشه." و شما هم بگویید: "متشکرم، فرشته‌ی نگهبانم." شاید در ضمن بگویید: "راستی اون سه کیلو را هم کم می‌کنم؟" و او هم بگوید: "البته، فرزندم!"
چنین وضعی خیلی مفید خواهد بود، اما اوضاع این‌طور نیست، و به همین دلیل است که گاهی مدت‌های مدید به چیزهایی می‌پردازیم که ما را خوشحال نمی‌کنند، یا زود دست از چیزهایی برمی‌داریم که شاید بتوانند به سرانجامی برسند، و اغلب سخت است که بدانیم کدام به کدام است ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!