بخريد و بخوانيد ...
زن همسایه
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

زن همسایه

(The Couple Next Door)
نویسنده: شاری لاپنا (Shari Lapena)
ترجمه: عباس زارعی
ناشر: آموت
سال نشر: 1400 (چاپ 9)
قیمت: 76000 تومان
تعداد صفحات: 301 صفحه
شابك: 978-600-384-033-1
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 6 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (3.5 امتیاز با رای 2 نفر)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'زن همسایه':

آنه و مارکو کنتی علی‌الظاهر همه‌چیز در زندگی دارند. رابطه‌ای عاشقانه‌، خانه‌ای رویایی و یک بچه‌ی نازنین که تازه به خانواده‌شان اضافه شده و تمام شادی دنیا را به آنها هدیه کرده. اما یک شب، وقتی آنها در خانه همسایه مهمان هستند، جنایتی هولناک اتفاق می‌افتد. این زن و شوهر از مظنونین هستند اما واقعیت ماجرا بسیار پیچیده‌تر از این است.
وقتی کارآگاه راسباخ قدم به صحنه جنایت می‌گذارد، متوجه می‌شود که هم آنه و هم مارکو رازهایی را از همدیگر مخفی کرده‌اند. اما حالا این رازها با تحقیقاتی که پلیس شروع کرده است، یک به یک پس از سال‌ها برملا می‌شوند ...
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
" "آنه" حس می‌کند اسید توی معده‌اش می‌چرخد و از گلویش بالا می‌آید. سرش گیج می‌رود. افراط کرده، البته نمی‌خواست این‌طور شود، اما "سینتیا" مدام برایش ریخت و باعث شد زیاده‌روی کند؛ آنه نمی‌داند به چه ترتیب دیگری باید شب را سپری کند. حالا نمی‌داند در این مهمانی شام - که انگار نمی‌خواهد تمام شود - چقدر نوشیده است؛ بنابراین ناچار است صبح، شیر سینه‌اش را خالی کند و دور بریزد تا بچه مریض نشود.
گرمای شب تابستانی آنه را بی‌حال کرده، از گوشه‌ی چشم، میزبانش سینتیا را نگاه می‌کند. سینتیا بدون هیچ شرم و حیایی مشغول شوخی و بگو و بخند با شوهر آنه، "مارکو" است. چرا آنه این موضوع را تحمل می‌کند؟ چرا "گراهام"، شوهر سینتیا چنین اجازه‌ای به همسرش می‌دهد؟ آنه از این موضوع ناراحت است، اما چاره‌ای ندارد؛ چطور می‌تواند بدون آنکه بیچاره و مسخره به نظر برسد، جلوی آنها را بگیرد؟ با اینکه از درون خشمگین است، بی‌خیال می‌شود و جرعه‌ای دیگر از نوشیدنی خنک می‌نوشد. آنه، طوری بار نیامده که بتواند مجلسی را دست بگیرد و مرکز توجه شود ..."

نظر كسانی كه كتاب را خوانده‌اند:

 مجتبي ريگستاني‌فرد:  سرگرم‌کننده البته فقط برای یک بار مطالعه.

 شهرزاد فيروزبخت:  داستان جالبی است و تعلیق خوبی دارد و پیچ‌های فراوانی دارد که مرتب تصوراتتان را به هم می‌ریزد و باعث می‌شود تا آخر غافلگیر شوید.