بخريد و بخوانيد ...
ما در برابر شما
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

ما در برابر شما

(Us Against You)
نویسنده: فردریک بکمن (Fredrik Backman)
ترجمه: الهام رعایی
ناشر: نون
سال نشر: 1401 (چاپ 11)
قیمت: 145000 تومان
تعداد صفحات: 445 صفحه
شابك: 978-600-8740-31-5
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 4 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'ما در برابر شما':

مایا و آنا، دو دوست جدانشدنی، تابستان را در جزیره‌ای پنهان سپری می‌کنند. اما هیچ‌چیز آن‌طور که آن‌ها می‌خواهند پیش نمی‌رود. رقابت میان بیورن‌استاد و شهر همسایه‌اش هد رفته‌رفته تبدیل می‌شود به نبردی خشن بر سر پول و قدرت، نبردی که وقتی تیم‌های هاکی دو شهر روبه‌روی هم قرار می‌گیرند به اوج خود می‌رسد. در گرماگرم این حوادث، راز زندگی یکی از جوانان هم برملا می‌شود و شهر را به این چالش می‌کشد که بالاخره می‌خواهد طرف چه کسی را بگیرد ... (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"تا به حال، به زانو درآمدن شهری را دیده‌ای؟ ما دیده‌ایم. بعدها، خواهیم گفت این تابستان بود که خشونت پا به بیورن‌استاد گذاشت، اما این دروغ محض است. خشونت پیش‌تر هم اینجا بود. گاه ساده‌تر این است که بگذاریم مردم از هم متنفر باشند، چون اگر کاری جز این بکنیم، قابل درک نیست.
ما جامعه‌ای کوچکیم در دل جنگل. همه می‌گویند هیچ جاده‌ای به اینجا نمی‌رسد، همه راه‌ها فقط از کنار این شهر می‌گذرد. اقتصاد تا می‌آید نفس عمیقی بکشد به سرفه می‌افتد. کارخانه هر سال فقط تعدادی از نیروهایش را تعدیل می‌کند، درست مثل بچه‌ای که فکر می‌کند اگر به دوروبر کیک ناخنکی بزند از آن چیزی کم نخواهد شد. نقشه‌های جدید و قدیم شهر را که روی هم بگذاری، می‌بینی که بازار و این نوار باریکی که نامش "مرکز خرید" است خودشان را، درست عین گوشتی که انداخته باشی توی ماهیتابه داغ به هم کشیده‌اند. فقط یک سالن ورزش و زمین یخ آن برایمان مانده و بس. اما، از سوی دیگر، جمله‌ای در این شهر سر زبان همه است: "مگه آدمیزاد از زندگیش چه کوفت دیگه‌ای می‌خواد؟" ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!