بخريد و بخوانيد ...
هنوز هم من
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

هنوز هم من

(Still Me)
نویسنده: جوجو مویز (Jojo Moyes)
ترجمه: مریم مفتاحی
ناشر: آموت
سال نشر: 1402 (چاپ 29)
قیمت: 253000 تومان
تعداد صفحات: 613 صفحه
شابك: 978-600-384-070-6
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 4 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (4 امتیاز با رای 1 نفر)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'هنوز هم من':

لو کلارک به خیلی چیزها پی برده است.
می‌داند کیلومترها بین خانه‌ی جدیدش در نیویورک و دوستش سام در لندن فاصله است.
می‌داند کارفرمای جدیدش آدم نازنینی است و همسرش رازی را از او پنهان می‌کند.
چیزی که لو نمی‌داند این است که با کسی آشنا خواهد شد که زندگی‌اش را زیر و رو می‌کند، زیرا این فرد او را یاد دوستی می‌اندازد و این یادآوری آزاردهنده خواهد بود.
او نمی‌داند چه کند، ولی می‌داند هر تصمیمی بگیرد، اوضاع دیگر مثل سابق نخواهد بود.
آیا او باید به تجربه‌های جدید "بله" بگوید و با بیرون آمدن از منطقه‌ی امن خود پذیرای چالش‌های جدیدی شود؟
لو می‌خواهد بداند اگر عاشق کسی هستی، آیا برای داشتنش باید از رویاهایت دست بکشی؟ یا می‌توان هر دو را با هم داشت و هیچ یک را فدا نکرد؟ (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"دیدن سبیل مرد بود که به من یادآوری کرد دیگر در انگلستان نیستم: هزارپایی یکپارچه و خاکستری که لب بالای مرد را تماما پوشانده بود؛ سبیلی از نوع مردان روستایی، سبیل یک گاوباز، شبیه موهای قلم‌مو، سبیلی که می‌گفت صاحبش جدی است. در کشور من این مدل سبیل مرسوم نبود و من نمی‌توانستم چشم از آن بردارم.
- خانم؟
فقط یک نفر را با این مدل سبیل در کشورم دیده بودم، معلم ریاضی‌مان آقای نیلر که سبیلش همیشه پر از خرده‌های بیسکویت بود و ما عادت داشتیم سر کلاس جبر آنها را بشماریم.
- خانم؟
- وای ببخشید.
مرد یونیفرم‌پوش بی آن‌که نگاهش را از صفحه‌ی مقابلش برگرداند، با انگشت گوشتالویش به من اشاره کرد که جلو بروم. کنار باجه منتظر ایستادم. عرق ناشی از سفر طولانی حالا زیر پیراهنم در حال خشک شدن بود. مرد سرش را بالا گرفت و چهار انگشت تپلش را تکان داد. بعد از چند ثانیه تازه فهمیدم که گذرنامه‌ام را می‌خواهد ..."

نظر كسانی كه كتاب را خوانده‌اند:

 بنفشه بامداد:  در خلال داستان با فرهنگ و سبک زندگی مردم اروپا و آمریکا آشنا می‌شویم و به این نکته پی می‌بریم که اگر صادق و صبور باشیم و در راه رسیدن به هدف، آهسته و پیوسته حرکت کنیم، سرنوشت مسیرهایی جلو راهمان قرار می‌دهد و ابزارها و اتفاق‌هایی را فراهم می‌کند تا به آنچه که صادقانه برایش تلاش کرده‌ایم، جنگیدیم و صبر کرده‌ایم برسیم.