بخريد و بخوانيد ...
با گرگ‌ها
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

با گرگ‌ها

(The Wolf Wilder)
نویسنده: کترین راندل (Katherine Rundell)
ترجمه: آرزو مقدس
ناشر: پرتقال
سال نشر: 1401 (چاپ 5)
قیمت: 77000 تومان
تعداد صفحات: 216 صفحه
شابك: 978-600-8347-46-0
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 4 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'با گرگ‌ها':

مادر فئو یک وحشی‌کننده است. او گرگ‌هایی را که دلالان حیوانات وحشی در نوزادی از پدر و مادرشان جدا کرده و اهلی شده‌اند دوباره آموزش می‌دهد تا بتوانند به حیات‌وحش برگردند و به تنهایی در جنگل زندگی کنند.
فئو هم دوست دارد یک وحشی‌کننده بشود. بنابراین تمام سعی‌اش را می‌کند تا فوت‌وفن این کار را از مادرش بیاموزد. اما همه مثل فئو و مادرش به گرگها علاقه ندارند. بنابراین وقتی مادر فئو اسیر می‌شود این فئو است که باید در جنگل سرد به دنبال او بگردد و از گرگ‌های مادرش یاد بگیرد که چطور زنده بماند.
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"یکی بود، یکی نبود. سال‌ها پیش دخترکی بود از اهالی روسیه. این دختر با اینکه موها و چشم‌ها و ناخن‌هایش همیشه تیره بودند و اخلاقی تند و طوفانی داشت، فقط وقت‌هایی عصبانی می‌شد که هیچ چاره‌ی دیگری نداشت. البته این‌جور وقت‌ها هم زیاد پیش می‌آمدند. اسم این دختر "فئودورا" بود.
او در کلبه‌ای جنگلی زندگی می‌کرد که از چوب درخت‌های جنگل اطرافش، ساخته شده بود. دیوارها با پشم گوسفند عایق‌بندی شده بودند تا کلبه را در برابر سرمای سخت روسیه حفظ کنند و توی خانه با نور فانوس روشن شده بود. "فئو" این فانوس‌ها را با رنگ‌های جعبه‌ی آبرنگش نقاشی کرده بود و به همین دلیل هم نورهای قرمز و سبز و زرد از پنجره‌های خانه توی جنگل می‌افتاد ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!