شناسنامه محصول
چطور مثل چرچیل فکر کنیم
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

چطور مثل چرچیل فکر کنیم

(How to Think Like Churchill)
نویسنده: دانیل اسمیت (Daniel Smith)
ترجمه: سیامک دشتی
ناشر: ایران‌بان
سال نشر: 1398 (چاپ 3)
قیمت: 88000 تومان
تعداد صفحات: 327 صفحه
شابك: 978-600-188-396-8
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 3 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'چطور مثل چرچیل فکر کنیم':

کتاب به جنبه‌های مختلف و متنوع شخصیت وینستون چرچیل، به اندیشه‌ها و باورهای او، به آنچه باعث شد که این شخصیت به یک چهره‌ی بین‌المللی و بانفوذ تبدیل شود و بالاخره به کارهایی که او در مراحل مختلف زندگی خود انجام داده است، می‌پردازد. در این کتاب شما با پیچیدگی‌های شخصیت وینستون چرچیل، که هم شامل توانایی‌های حیرت‌انگیز و هم نقاط ضعف غیرقابل چشم‌پوشی اوست، آشنا خواهید شد. (برگرفته از پیشگفتار کتاب)
فصل اول کتاب با این جملات آغاز می‌شود:
"وینستون لئونارد اسپنسر - چرچیل در 30 نوامبر 1874 در کاخ بتلهایم واقع در آکسفوردشایر انگلستان به دنیا آمد. این کاخ در منطقه‌ای روستایی قرار داشت، اما کاخی مجلل بود که مانند یک نگین الماس در آن روستا می‌درخشید. مشکل بتوان تصور کرد که یک کودک در محیطی پرزرق و برق‌تر از کاخ بتلهایم پا به این دنیا بگشاید.
وینستون از اعقاب جان چرچیل اولین دوک مارلبرو که به عنوان یکی از چهره‌های برجسته‌ی نظامی آخر قرن هفدهم و اوائل قرن هجدهم شناخته می‌شد، بود. بدون شک، مهم‌ترین فعالیت نظامی جان چرچیل این بود که در نبرد بتلهایم در جریان "جنگ جانشینی پادشاه اسپانیا" در سال 1704 که در خاک آلمان رخ داد، نقش مغز متفکر و فرماندهی را ایفا کرد و پیروز شد. پیروزی جرج چرچیل در جنگ، افتخار و ثروت زیادی نصیب او کرد و خانواده‌ی او به دودمانی بزرگ تبدیل شد ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!