شناسنامه محصول
مرد گچی
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

مرد گچی

(The Chalk Man)
نویسنده: سی. جی. تئودور (C. J. Tudor)
ترجمه: نرگس جلالتی
ناشر: کتابسرای تندیس
سال نشر: 1397 (چاپ 1)
قیمت: 30000 تومان
تعداد صفحات: 320 صفحه
شابك: 978-600-182-336-7
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 2 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (4 امتیاز با رای 2 نفر)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'مرد گچی':

همه‌ی ما به گذشته که نگاه می‌کنیم رازهایی از دوران کودکی و نوجوانی‌مان داریم. مرد گچی داستان چند نوجوان در شهری کوچک در آمریکاست. ادی یکی از قهرمانان داستان در میانسالی به دنبال حل معمایی است از دوران نوجوانی‌اش. دختری به قتل رسیده و معلم زبانی که مظنون اصلی است و البته چون سرنخ‌های بهتری نبوده پلیس پرونده را مختومه اعلام کرده. اما هنوز سوال اصلی پابرجاست. مرد گچی کیست و چه نقشی در این ماجرا دارد. و علامت‌های مرموزی که هر روز با گچ روی دیوارها و ستون‌های کوچه‌ها کشیده می‌شود چه ربطی به این همه خواهد داشت ... (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"سر دختر روی کپه‌ای از برگ‌های نارنجی قهوه‌ای قرار گرفته بود.
چشمان بادامی‌اش به سایبان درخت چنار، درخت راش و بلوط خیره مانده بود اما درختان، متوجه نور کم فروغ خورشید، که از میان شاخه‌ها، انگشتانش را فرو می‌کرد و نوری طلایی را به پایین جنگل می‌رساند، نشدند. درختان مانند سوسک‌های سیاه درخشان که تند تند مردمک‌شان را حرکت می‌دادند، عکس‌العملی نشان ندادند. آن‌ها چیزی جز تاریکی را نمی‌فهمیدند.
در فاصله‌ی کمی دورتر، دستی رنگ‌پریده از میان برگ‌ها بیرون زده بود انگار به دنبال کمک بود، یا می‌خواست مطمئن شود که تنها نیست. هیچ چیزی پیدا نبود. باقی جسد دخترک در نقاط دیگر جنگل دور از چشم دیگران پنهان شده بود ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!