شناسنامه محصول
پاتوق

پاتوق

نویسنده: روبرت زتالر 
ترجمه: مهوش خرمی‌پور
ناشر: کتابسرای تندیس
سال نشر: 1397 (چاپ 1)
قیمت: 18000 تومان
تعداد صفحات: 208 صفحه
شابك: 978-600-182-318-3
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 1 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'پاتوق':

فرانس نوجوان 17 ساله‌ای است که در سال 1938 زادگاه خود را در جستجوی خوشبختی ترک کرده و به شهر وین می‌رود. او در آن‌جا با دو نفر آشنا می‌شود، یکی از آن‌ها پروفسور زیگموند فروید است که با پندهای خود به زندگی فرانس جهت می‌بخشد و دیگری دختری به نام آنسکا است که به عنوان اولین تجربه‌ی عشقی او را درگیر دردسرهای بسیاری می‌نماید.
در نهایت هر سه نفر آن‌ها با حوادث سیاسی روزگار خود به نوعی گره خورده و در آن غرق می‌شوند ... (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"در یکی از روزهای یکشنبه‌ی اواخر تابستان سال 1937 طوفان سهمگینی منطقه‌ی زالس کامرگوت را دربرگرفت. غرش‌های پیاپی و شدید طوفان با زوزه‌ی وحشتناک گردباد در هم آمیخت. در منطقه‌ی زالس کامرگوت تا آن روز بدون بروز حوادث طبیعی همواره آرامش کامل در زندگی اهالی آن منطقه و در میان آن‌ها فرانس هوکسل حکم‌فرما بود. اما اینک بروز این طوفان ناگهانی و هولناک فرانس را دچار شوک و بهت‌زدگی کرده بود.
فرانس با شنیدن نخستین صدای رعد احساس خطر کرد و خود را دوان‌دوان به کلبه‌ی ماهیگیری که محل زندگی‌اش بود، رساند. او به بستر رفت تا در امنیت آن مخفی شود و از آنجا به صداهای عجیب و غریب بیرون گوش فرا دهد. فرانس و مادرش در دهکده‌ی کوچکی به نام نوس‌دورف در منطقه‌ی زالس کامرگوت زندگی می‌کردند ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!