بخريد و بخوانيد ...
لاک‌پشت رو لاک‌پشت
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

لاک‌پشت رو لاک‌پشت

(Turtles All the Way Down)
نویسنده: جان گرین (John Green)
ترجمه: امیرمحمد جوادی
ناشر: مجید
سال نشر: 1397 (چاپ 1)
قیمت: 115000 تومان
تعداد صفحات: 287 صفحه
شابك: 978-964-453-121-7
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'لاک‌پشت رو لاک‌پشت':

آزای شانزده‌ساله هیچ‌وقت قصد دنبال کردن راز راسل پیکت بیلیونر را نداشت، ولی پای جایزه‌ای صدهزار دلاری در میان است و بهترین و نترس‌ترین دوستش، دیزی، مشتاق تحقیق در‌این‌باره است. پس آن دو با هم مسیر آبی کوتاهی را طی می‌کنند که آن‌ها را از پسر راسل پیکت، دیویس، جدا کرده است.
آزا سعی خود را می‌کند. سعی می‌کند دختری خوب، دوستی خوب، دانش‌آموزی خوب و شاید حتا کارآگاهی خوب باشد، این درحالی‌است که او درون مارپیچ تنگ‌شونده‌ی افکار خودش زندگی می‌کند و ... (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"زمانی که اولین‌بار فهمیدم ممکنه خیالی باشم، روزای هفته رو توی موسسه‌ای در شمال ایندیاناپلیس به نام دبیرستان وایت ریور سپری می‌کردم که هزینه‌های آن از طریق عموم مردم تامین می‌شد، جایی که با نیروهایی خیلی بزرگ‌تر از خودم، که حتا نمی‌تونستم شناسایی‌شون کنم، در زمان مشخصی ناهار می‌خوردم؛ بین 12:37 تا 1:14 ظهر. اگه اون نیروها زمان ناهار دیگه‌ای برای من مشخص کرده بودن، یا اگه بچه‌های سر میز ناهار که کمک می‌کردن سرنوشت من رقم بخوره، موضوع دیگه‌ای برای حرف زدن در اون روز سپتامبر انتخاب می‌کردن، پایان یا حداثل وسط داستانِ من یه جور دیگه می‌شد. ولی من داشتم می‌فهمیدم که زندگی یه داستانه که دهن به دهن نقل می‌شه، نه داستانی که خودت تعریف می‌کنی ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!