بخريد و بخوانيد ...
جینی، قورباغه خوبی باش!
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

جینی، قورباغه خوبی باش!

(Ginny, Be a Good Frog)
نویسنده: ویلما کاستتی (Vilma Costetti)
ترجمه: کیوان رحیمیان
ناشر: اختران
سال نشر: 1399 (چاپ 2)
قیمت: 10000 تومان
تعداد صفحات: 20 صفحه
شابك: 978-964-207-113-5
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 1 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'جینی، قورباغه خوبی باش!':

جینی می‌خواست هر آن چه مادرش دوست دارد انجام دهد اما او دقیقا نمی‌فهمید که منظور مادرش چیست ... یا چگونه باید آن را انجام دهد. جادوی شنیدن با قلب به او کمک می‌کند تا صحبت‌های مادرش را بفهمد و این ارتباط را به یک بازی جدید لذت‌بخش تبدیل کند! (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
(مخاطب کتاب گروه سنی "ب" در نظر گرفته شده است)
مترجم کتاب قبل از شروع داستان اینگونه توضیح می‌دهد:
"... بیان واضح و مشخص تقاضای‌مان یکی از چهار مرحله الگوی "ارتباط بدون خشونت" است که در سال 1984 مرکز آن توسط دکتر مارشال روزنبرگ تاسیس شده است. این الگو از ما دعوت می‌کند تا در چگونگی بیان خود و گوش کردن به دیگران بازنگری کنیم؛ به جای این که پاسخ‌های ما از روی عادت و عکس‌العمل‌های غیرارادی باشد براساس آگاهی پاسخ دهیم؛ آگاهی از آنچه درک می‌کنیم، احساس می‌کنیم و نیاز داریم. در هر رابطه‌ای می‌توانیم در حالی که هم‌زمان به دیگران توجه محترمانه و محبت‌آمیز نشان می‌دهیم به بیان صادقانه و واضح خود نیز بپردازیم.
کتاب "جینی، قورباغه خوبی باش!" برای معرفی بخشی از این الگو به کودکان است. این داستان به چگونگی بیان تقاضای‌مان می‌پردازد. وقتی بزرگسالان به روشنی بیان نمی‌کنند که دوست دارند کودکان چه عمل خاصی انجام دهند، کودکان تلاش می‌کنند تا تقاضاهای مبهم و انتزاعی بزرگسالان را حدس بزنند.
هرچه واضح‌تر بیان کنیم که مایلیم دیگران چه عملی انجام دهند احتمال بیشتری وجود خواهد داشت که آنها تقاضای‌مان را اجابت کنند ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!