بخريد و بخوانيد ...
شاهین جنگی
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

شاهین جنگی

(War Hawk)
نویسنده: جیمز رولینز (James Rollins)
ترجمه: هادی امینی
ناشر: کتابسرای تندیس
سال نشر: 1396 (چاپ 1)
قیمت: 120000 تومان
تعداد صفحات: 495 صفحه
شابك: 978-600-182-289-6
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 2 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (4 امتیاز با رای 1 نفر)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'شاهین جنگی':

یکی از همکاران سابق تاکر وین در ارتش برای کمک سراغ او آمده و آینده و گذشته تاکر را به هم پیوند می‌زند. این همکار سابق که به همراه پسرش از دست آدمکش‌ها فرار کرده، تاکر را درگیر یک مجموعه قتلهای زنجیره‌ای کرده که سرنخ همه آنها در دست یک زن جوان نابغه است و به یکی از قدرتمندترین شرکتهای ایالات متحده ختم می‌شود.
تاکر در تعقیب ماجرا از ویرانه‌های یک کارخانه مخروبه تا جنگ شهری در ترینیداد سفر کرده و به جنایات جنگی در صربستان می‌رسد و در می‌یابد که ریشه همه این وقایع مربوط به جنگ جهانی دوم است. آنها مجبور می‌شوند قوانین را زیر پا بگذارند، رازهای بین‌المللی را فاش کنند و همه چیز را برای متوقف کردن یک دیوانه‌ی مصمم به در اختیار گرفتن جنگ‌افزارهای پیشرفته برای کنترل تمام دنیا به خطر بیاندازند ... (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"تعداد کمی در سازمان اطلاعات ارتش ابوهر اسم واقعی او یا حتی انگیزه‌اش برای حضور در خاک بریتانیا را می‌دانستند. به عنوان یک جاسوس با اسم رمز گیست - مترادف آلمانی شبح - خدمت می‌کرد و شکست برایش معنایی نداشت. در یک چاله گلی روی شکمش خوابیده بود و لایه‌های یخ قندیل بسته صورتش را می‌آزرد. سرمای نیمه‌شب، نسیم باد سوزان و سوزش مفاصل یخ‌زده‌اش را نادیده می‌گرفت و در عوض روی تصویر دوربین دوچشمی که به صورتش چسبانده بود، تمرکز داشت. او و گروه همراهش روی ساحل یک دریاچه کوچک خوابیده بودند. صد یارد آن طرف‌تر، در ساحل مقابل، ویلاهای حومه‌ای در تاریکی ردیف شده بودند و اینجا و آنجا با پرتوهای محدود نور زردرنگی که از پشت پرده‌های تیره بیرون می‌زد روشن شده بود ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!