بخريد و بخوانيد ...
قسمت آقا کمال
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

قسمت آقا کمال

(Kismet: 4)
نویسنده: یاکوب آرژونی (Jakob Arjouni)
ترجمه: ناصر زاهدی
ناشر: جهان کتاب
سال نشر: 1396 (چاپ 1)
قیمت: 65000 تومان
تعداد صفحات: ؟ صفحه
شابك: 978-600-6732-86-2
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'قسمت آقا کمال':

داستان با لطف و خدمتی به یک دوست آغاز می‌شود و به یکی از بزرگ‌ترین نبردهای باندهای تبهکار در فرانکفورت می‌انجامد. نبردی که تاکنون در شهرهای بزرگ آلمان دیده نشده است. کمال کابانکایا بار دیگر سرگرم پرونده‌ای شده و در حال تحقیق و جست‌وجوست؛ اما او در پی یک قاتل نیست، بلکه در پی نام و هویت دو قربانی است.
کتاب داستان برنده‌های یک جنگ بی‌دلیل و باندهای سازمان‌یافته جنایتکار است؛ داستانی از بلاهت ملی‌گرایی افراطی و جنون جنگ در یوگسلاوی؛ داستانی درباره میهن و زادگاه به هر دو مفهوم خوب و بسیار زشت آن. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"من و اسلیبولسکی در گنجه خالی ظروف رستورانی برزیلی، در حاشیه ناحیه راه‌آهن فرانکفورت، چپیده بودیم و منتظر باج‌گیرها بودیم.
گنجه یک متر و بیست سانت پهنا و هفتاد سانت عمق داشت. نه به خاطر من و نه به خاطر اسلیبولسکی کارخانجات تولید لباس‌های سایز بزرگ باید نگرانی می‌داشت. تازه ما جلیقه ضدگلوله نیز پوشیده بودیم و تصمیم داشتیم اگر اوضاع خیلی جدی می‌شد، از سلاح کمری و تفنگ نیز استفاده کنیم. به شرطی که پای خودمان را هدف نگیریم یا سر همدیگر را به باد ندهیم. پیش خودم مجسم می‌کردم که چگونه باج‌گیرها وارد رستوران می‌شوند، از گوشه‌ای صدای ناله می‌شنوند، در گنجه را باز می‌کنند و دو تا خل و چل را می‌بینند که درون آن چپیده‌اند و دست‌وپا می‌زنند ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!