شناسنامه محصول
قدرت مثبت‌اندیشی
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

قدرت مثبت‌اندیشی

(The Power of Positive Thinking)
نویسنده: نورمن وینسنت پیل (Norman Vincent Peale)
ترجمه: اسماعیل حسینی
ناشر: ثالث
سال نشر: 1397 (چاپ 3)
قیمت: 28000 تومان
تعداد صفحات: 352 صفحه
شابك: 978-964-380-268-4
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 3 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'قدرت مثبت‌اندیشی':

در این کتاب با ارائه دستورالعمل‌ها و مثال‌های فراوان به شما ثابت می‌کنم دلیلی برای ناامیدی وجود ندارد. شما می‌توانید به آرامش خاطر، تندرستی، و قدرت دست پیدا کنید. خلاصه اینکه زندگی شما می‌تواند سرشار از شادی و رضایت باشد. در این مورد هیچ شکی ندارم زیرا افراد بی‌شماری را مشاهده کرده‌ام که این دستورالعمل‌های ساده را فراگرفته و در زندگی خود به کار برده‌اند. آنها به نعمت‌هایی که اشاره کردم دست پیدا کرده‌اند. مبنای ادعای من که شاید کمی اغراق‌آمیز هم به نظر برسد تجربیات واقعی انسان‌ها است.
تعداد کسانی که از مشکلات زندگی ناامید می‌شوند کم نیست. آنها صبح تا شب جان می‌کنند آه و ناله می‌کنند، و ناراحت هستند که چرا در زندگی شانس ندارند. بدشانسی شاید تا اندازه‌ای در زندگی نقش داشته باشد، اما روشی وجود دارد که می‌توانیم این بدشانسی‌ها را کنترل کنیم. چقدر حیف است که مردم از مشکلات، نگرانی‌ها و سختی‌های زندگی ناامید می‌شوند چون دلیلی برای این کار وجود ندارد.
نمی‌خواهم سختی‌ها و اتفاقات ناگوار این دنیا را نادیده بگیرم یا کوچک جلوه دهم اما هرگز اجازه نمی‌دهم بر من غلبه کنند. می‌توانید بگذارید موانع و مشکلات زندگی با در دست گرفتن کنترل ذهن شما طرز فکرتان را شکل بدهند. اما وقتی یاد بگیرید آنها را از ذهنتان بیرون کنید، در خدمت آنها قرار نگیرید، و قدرت معنوی را از طریق افکارتان به جریان بیاندازید می‌توانید بر این موانع پیروز شوید. موانعی که در شرایط عادی باعث ناامیدی شما می‌شوند. با روش‌هایی که در این کتاب شرح خواهم داد این موانع فرصت پیدا نمی‌کنند که شادی و سلامت شما را نابود سازند. شما تنها در صورتی ناامید می‌شوید که خودتان بخواهید. این کتاب به شما یاد می‌دهد که نخواهید ناامید بشوید ... (برگرفته از پیش‌گفتار کتاب)

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!