بخريد و بخوانيد ...
خشم و هیاهو
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

خشم و هیاهو

(The Sound and the Fury)
نویسنده: ویلیام فاکنر (William Faulkner)
ترجمه: صالح حسینی (Saleh Hosseini)
ناشر: نیلوفر
سال نشر: 1402 (چاپ 16)
قیمت: 285000 تومان
تعداد صفحات: 429 صفحه
شابك: 978-964-448-062-1
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 2 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (5 امتیاز با رای 2 نفر)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'خشم و هیاهو':

داستان در شهر جفرسون در ایالت می‌سی‌سی‌پی می‌گذرد. قصه به خانواده کامپسون می‌پردازد، یک خانواده‌ی اصل و نسب‌دار جنوبی که با اضمحلال خاندان خود و شهرت و اعتبارشان دست به گریبان هستند. خانواده کامپسون در طول دوره سی ساله‌ای که کتاب آن را روایت می‌کند با ورشکستگی دست به گریبان می‌شوند، اعتبار و احترام خود را در میان اهالی شهر جفرسون از دست می‌دهند و در نهایت هم زندگی بسیاری از آنها با مرگی غم‌انگیز پایان می‌یابد.
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"از میان نرده، لابلای گل پیچ‌پیچ، می‌دیدمشان که می‌زدند. رو به جایی که پرچم بود می‌آمدند و من از کنار نرده رفتم. لاستر کنار درخت گل توی سبزه‌ها را می‌کاوید. آنها پرچم را بیرون آوردند، و آنها داشتند می‌زدند. بعد پرچم را برگرداندند سرجایش و برگشتند به زمینِ بازی، و او زد و دیگری زد. بعد پیش رفتند، و من هم از کنار نرده رفتم. لاستر از درخت گل آمد و ما از کنار نرده رفتیم و آنها ایستادند و ما ایستادیم و من، وقتی که لاستر توی سبزه‌ها را می‌کاوید، از لای نرده نگاه کردم.
او زد "کدی، بگیر." آنها از چمنزار گذشتند و دور شدند. من چسبیدم به نرده و دورشدنشان را تماشا کردم ..."

نظر كسانی كه كتاب را خوانده‌اند:

 مهسا مانی:  این کتاب واقعا فوق‌العاده‌ست در عین پیچیدگی که داره. وقتی شروع میشه دیگه نمیشه گذاشتش زمین. هم چنین به صبر نیاز داره چون خیلی‌ها بودن که با خوندن فصل اول یا بیست صفحه‌ی اول دیگه نتونستن ادامه‌ش بدن!
❊ به گمانم آدم‌ها، که این قدر خودشان و دیگران را با کلمات فرسوده می‌کنند، دست‌کم در این مورد هم‌داستانند که دم فرو بستن نشانه‌ی عقل است.❊

 هانيه سالاري:  اگر با صبر و حوصله هستین میتونین این کتابو شروع کنین و پاداش صبرتون رو بگیرین😁