بخريد و بخوانيد ...
سرآغاز (مجموعه نشان‌شده - کتاب اول)
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

سرآغاز (مجموعه نشان‌شده - کتاب اول)

(Inception (The Marked Saga) (Volume 1))
نویسنده: بیانکا اسکاردونی (Bianca Scardoni)
ترجمه: نشاط رحمانی‌نژاد
ناشر: کتابسرای تندیس
سال نشر: 1399 (چاپ 2)
قیمت: 70000 تومان  60000 تومان
تعداد صفحات: 462 صفحه
شابك: 978-600-182-258-2
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'سرآغاز (مجموعه نشان‌شده - کتاب اول)':

جما بلکبورن رازی دارد. او می‌داند که خون‌آشام‌ها وجود دارند. یکی از آنها هشت ماه پیش پدرش را به قتل رسانده. البته همه تلاش می‌کنند به جما بقبولانند که آنچه او شاهدش بوده ربطی به خون‌آشام‌ها ندارد. اما جما خودش می‌داند که چه دیده است.

او حالا در هالوهیل زندگی می‌کند. تلاش می‌کند تا دوباره شروع کند و آنچه را که دیده و آنچه را که می‌داند چون رازی فراموش کند و پشت سربگذارد. اما موضوع به این سادگی نیست. خون‌آشام‌ها هنوز دنبال جما هستند. انگار آنها برای پیدا کردن جما دلایل خودشان را دارند. دلایلی که به خود جما مربوط می‌شود اما او هنوز از آنها خبر ندارد … (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)

داستان با این جملات آغاز می‌شود:

"دروازه‌های آهنی باز شدند و تاکسی مشکی‌رنگ در غروب مه‌آلود ما را در جاده پهن ماشین‌رو به سمت خانه عمویم - عمارت بلکبورن، آن عمارت عظیم با بنای سنگی و به سبک بارون‌ها با برج‌های سبک ویکتوریایی که دیوارهایش با پیچک پوشیده شده بودند و با فنس‌هایی که تمام زمین‌های اطراف را احاطه کرده بود و قرن‌ها متعلق به خانواده‌ام و همین‌طور مصداق بارز یک خانه تسخیر شده بود، برد.

مسلما ترسناک‌ترین خانه شهر بود. برای لحظه‌ای می‌خواستم به راننده بگویم تا مرا به بیمارستان برگرداند - فکری که به سرعت با یادآوری خاطره‌های جلسات اجباری گروه درمانی و وعده ناچیزی که به سختی می‌شد نامش را غذا گذاشت، از ذهنم ناپدید شد ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!