شناسنامه محصول
موج‌نوردان (کتاب یکم)
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

موج‌نوردان (کتاب یکم)

(Pirate Curse (The Wave Walkers Book One))
نویسنده: کای مایر (Kai Meyer)
ترجمه: شهپر معرفت
ناشر: ماهی
سال نشر: 1392 (چاپ 1)
قیمت: 12000 تومان
تعداد صفحات: 317 صفحه
شابك: 978-964-209-042-6
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 11 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'موج‌نوردان (کتاب یکم)':

زلزله‌ای بزرگ سواحل کارائیب را لرزاند. بیش‌تر باراندازها زیر آب رفتند و موجی عظیم تمام شهر را پر کرد. اما هیچ‌کس نمی‌دانست که زمین‌لرزه اثر دیگری هم از خود به جا گذاشته است؛ انرژی سحرآمیزی آزاد شده بود که باعث به دنیا آمدن بچه‌هایی با قدرتی خاص شده بود، که به آن‌ها کواپه می‌گفتند.
چهارده سال بعد، جولی گمان می‌کرد که جز خودش موج‌نورد دیگری وجود ندارد، تا این‌که با مونک آشنا شد؛ مونک در ضمن می‌توانست با صدف‌ها جادویی قدیمی را ترتیب دهد. با این حال سرنوشتی تیره و تار در انتظار هر دوی آنهاست. در دل اقیانوس اطلس، گرداب چرخنده پیچ‌وتاب‌خوران قایق‌های شکسته را به ساحل می‌راند و دنبال موج‌نوردان می‌گردد. گرچه فقط جولی و مونک توان از بین بردن آن را دارند، راه طولانی و پرخطری را در پیش دارند که محکی جدی برای دوستی آنهاست. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
(کتاب برای گروه سنی 10 تا 14 سال مناسب اعلام شده است)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"جولی با قدم‌هایی بلند روی اقیانوس راه می‌رفت. با هر قدم، پاهای برهنه‌اش به اندازه‌ی یک بند انگشت در آب فرو می‌رفت. زیر پایش دریای آبی دهان باز کرده بود و خمیازه می‌کشید. عمق دریا در آن منطقه به چند صد برابر قد یک انسان می‌رسید.
جولی می‌توانست روی آب راه برود. این توانایی از زمان تولد در او وجود داشت. با گذشت سال‌ها، یاد گرفته بود که به‌راحتی روی سطح مواج آب حرکت کند، انگار که از میان یک چاله‌ی کوچک آب عبور می‌کرد. او با چابکی از قله‌ی موجی به موج دیگر می‌پرید و با مهارت خودش را از جلوی امواج کف‌آلود دریا که گهگاه تبدیل به چاله‌هایی خطرناک می‌شدند، کنار می‌کشید ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!