بخريد و بخوانيد ...
به خاطر آقای تراپت
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

به خاطر آقای تراپت

(Because of Mr. Terupt)
نویسنده: راب بایا (Rob Buyea)
ترجمه: راحله پورآذر
ناشر: منظومه خرد
سال نشر: 1394 (چاپ 1)
قیمت: 14000 تومان
تعداد صفحات: 272 صفحه
شابك: 978-600-6475-27-1
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 6 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'به خاطر آقای تراپت':

سال پنجم برای هفت دانش‌آموز مدرسه‌ی اسنوهیل، سال آسانی نیست. جسیکا دختری تازه وارد و حساس است که به سختی با دیگران ارتباط برقرار می‌کند. آلکسیا دختر قلدری‌ست که در یک لحظه از دوست به دشمن تبدیل می‌شود. پیتر دردسرساز کلاس، لوک باهوش، دانیال خجالتی و بی‌اعتمادبه‌نفس است و جفری متنفر از مدرسه. آنا هم به خاطر شرایطی که دارد خیلی تنهاست.
اما آقای تراپت با همه‌ی معلم‌های قبلی فرق دارد. او می‌داند با هرکدام‌شان چه‌طور رفتار کند. تا این‌که در یک روز برفی اتفاقی می‌افتد که همه‌چیز و همه‌کس را تغییر می‌دهد ... (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
(گروه سنی مخاطب کتاب 8 تا 12 سال ذکر شده است)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"ما خیلی بد شانسیم که توی دنیا آدم‌هایی به اسم معلم وجود دارند. ولی از آن جایی که ما هم به ‌آن‌ها سنجاق شده‌ایم، بهترین کاری که می‌توانیم بکنیم این است که آرزو کنیم یک معلم جوان و امروزی داشته باشیم نه یک معلم پیر و بداخلاق. کسانی که تازه معلم شده‌اند قوانین را نمی‌دانند، برای همین راحت می‌شود از شر چیزهایی که معلم قدیمی‌ها با آن‌ها اعصاب آدم را به هم می‌ریزند، راحت شد.
من این‌طوری فکر می‌کردم و خیلی هیجان داشتم که می‌خواستم بروم کلاس پنجم چون قرار بود یک معلم تازه‌کار به اسم آقای تراپت بیاید سر کلاس ما. از همان اول سال شروع کردم به امتحان کردن آقا معلم ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!