بخريد و بخوانيد ...
الهه‌ی مرگ‌آور
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

الهه‌ی مرگ‌آور

(The Hades Factor)
نویسنده: روبرت لودلیوم (Robert Ludlum)
ترجمه: محمد قصاع
ناشر: کتابسرای تندیس
سال نشر: 1396 (چاپ 1)
قیمت: 37000 تومان
تعداد صفحات: 574 صفحه
شابك: 978-600-182-246-9
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 1 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'الهه‌ی مرگ‌آور':

مرد بی‌خانمانی در بوستون، یک افسر ارتش در کالیفرنیا و دختر نوجوانی در آتلانتا هرسه بطور ناگهانی و دردناکی می‌میرند. آنها هر سه قربانی یک ویروس ناشناخته و مرگبار هستند. در طول سه روز بعد گروهی از دانشمندان در یک آزمایشگاه دولت آمریکا تلاش می‌کنند تا پرده از اسرار این ویروس بردارند. در همین حال سرپرست آزمایشگاه، کلنل جاناتان اسمیت، از سفر بازمی‌گردد و به همکارانش می‌پیوندد. اما به محض ورود او اقدامات مختلفی برای سوءقصد به جانش شکل می‌گیرد ...
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"ماریو دوبلین در حالی که اسکناسی یک‌دلاری را در مشتش می‌فشرد، تلوتلوخوران و با زحمت در طول خیابان شلوغ مرکز شهر پیش رفت. مرد بی‌خانمان و آواره مانند مردی هدفمند که می‌دانست کجا می‌رود، قدم برمی‌داشت و با دست دیگرش که اسکنان را نمی‌فشرد، بر سرش می‌کوبید. وارد داروخانه‌ای شد که با نشانه‌های بزرگی بر پنجره جلو اعلام کرده بود دارو را با تخفیف می‌فروشد.
ماریو در حالی که می‌لرزید اسکناس یک‌دلاری را روی پیشخان، در برابر متصدی گذاشت و گفت: "قرص آدویل. آسپرین معده‌ام را سوراخ می‌کند. من آدویل می‌خواهم."
متصدی با دیدن مرد ریشو در لباس یونیفورم کهنه و مندرس، لبانش را بر هم فشرد. با این حال تجارت، تجارت بود. او دستش را به سوی قفسه مسکن‌ها دراز کرد و کوچک‌ترین جعبه آدویل را برداشت ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!