بخريد و بخوانيد ...
اثر مرکب: آغاز جهشی در زندگی، موفقیت و درآمد شما
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

اثر مرکب: آغاز جهشی در زندگی، موفقیت و درآمد شما

(The Compound Effect)
نویسنده: دارن هاردی (Darren Hardy)
ترجمه: لطیف احمدپور، میلاد حیدری
ناشر: نگاه نوین
سال نشر: 1402 (چاپ 72)
قیمت: 140000 تومان
تعداد صفحات: 238 صفحه
شابك: 978-600-6407-45-6
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 6 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (4.33 امتیاز با رای 3 نفر)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'اثر مرکب: آغاز جهشی در زندگی، موفقیت و درآمد شما':

این کتاب درباره‌ی موفقیت است و آن‌چه برای دستیابی به موفقیت، واقعن لازم است. وقت آن رسیده که کسی این موضوع را رک و راست به شما بگوید. مدتی طولانی‌ست که به بازی گرفته شده‌اید و فریب خورده‌اید. هیچ فرمول مخفی، نوشداروی سحرآمیز یا راه‌حل سریعی برای موفقیت وجود ندارد. شما هیچ‌وقت با روزی دو ساعت وقت‌گذراندن در اینترنت، به درآمد دویست هزار دلاری نمی‌رسید. هیچ‌وقت نمی‌توانید پانزده کیلوگرم از وزن‌تان را در یک هفته کم کنید، با مالیدن یک کرم روی صورت‌تان، بیست سال جوان‌تر نمی‌شوید، نمی‌توانید با خوردن یک قرص، زندگی زناشویی‌تان را درست کنید و موفقیت بادوام و پایدار را هم با هر برنامه‌ای که برای واقعی بودن بسیار عالی به نظر می‌رسد، به دست نمی‌آورید. خیلی خوب می‌شد اگر می‌توانستید موفقیت، شهرت، عزت نفس، روابط خوب، سلامتی و آسایش و رفاه خودتان را در یک بسته‌ی ظریف و زیبای صدفی از فروشگاه محله‌تان بخرید. ولی موفقیت در این دنیا این‌طوری به دست نمی‌آید ... (برگرفته از مقدمه کتاب)

نظر كسانی كه كتاب را خوانده‌اند:

 امیر حسام اخوان:  کلا کتاب های دارن هاردی بی‌نظیر هستن و با یک بار خواندن تکراری نمیشن و باید آن‌ها رو مرور کرد. پیشنهاد می‌کنم کتاب بهترین سال زندگی تو را هم بخوانید.

 عليرضا (ماني) دواتگران: 

ژانر فروش خوشبختی و موفقیتهای یک شبه، سالهاست که جای خودش رو در بازار کتاب تثبیت کرده. با وجود اینکه نظرهای مثبت خواننده‌ها برای خرید کتاب، قانعم کرده بود، با این پیش‌فرض شروع به خواندن کردم که این هم یکی دیگه از کتابهای این ژانر زرد باشه. هر چند کتاب در فصلهایی به نمونه‌های فراوان مشابه نزدیک میشه، اما فرق بزرگی با کتابهایی از این دست داره و اون هم اینکه در شروع کار، تکلیف خواننده‌ای رو که در جستجوی کلید خوشبختیهای یک شبه به سراغ این کتاب آمده‌، یک سره میکنه و آب پاکی روی دستش میریزه. نکته‌ی مثبت این اثر، تاکید بر استمرار و برداشتن قدمهای کوچکه و در فصلهای کتاب هم نمونه‌های منطقی و در دسترسی از این قدمهای کوچک مستمر به خواننده ارائه میکنه.