بخريد و بخوانيد ...
گریگور و نشانگان رمزی (تاریخ اعماق زمین - 4)
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

گریگور و نشانگان رمزی (تاریخ اعماق زمین - 4)

(Gregor And The Marks Of Secret)
نویسنده: سوزان کالینز (Suzanne Collins)
ترجمه: ریحانه عظیمی
ناشر: ویدا
سال نشر: 1400 (چاپ 3)
قیمت: 133000 تومان
تعداد صفحات: 296 صفحه
شابك: 978-600-291-037-0
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 1 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (5 امتیاز با رای 1 نفر)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'گریگور و نشانگان رمزی (تاریخ اعماق زمین - 4)':

هنوز چند ماهی بیشتر از بازگشت گریگور و بوتز از سفر قبلی نگذشته است، که البته مادرشان با آنها بازنگشت و برای درمان بیماری طاعونش در آندرلند ماند. خانواده گریگور مرتب جویای حال وی هستند. آنها می‌دانند گریگور برای انجام نقشش به عنوان یک مبارز برای نجات آندرلند باید به آنجا بازگردد. در این سفر گریگور همراه با خواهر کوچک و پرحرفش بوتز که خود را یک شاهزاده می‌داند، مجبور می‌شود با یک شاهزاده دوازده ساله دیگر، لوکسا، و یک موش صحرایی، ریپرد، همراه شود تا از آندرلند و موش‌های بی‌دفاع برابر موش‌های صحرایی دفاع کند. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"گریگور در حالی که نوک انگشتش را روی زحم‌هایش می‌کشید روی تخت نشست. زخم‌ها دو جور بودند. زخم‌های پهن روی بازوهایش که در کشمکش با درخت انگور خطرناکی ایجاد شده بود که می‌خواست او را به جنگل دنیای زیرزمینی پرت کند، و زخم‌های عمیق‌تری که جای گاز مورچه‌های غول‌پیکر را نشان می‌داد.
زخم‌ها تقریبا در تمام بدنش دیده می‌شدند، اما پاهایش بیشتز از هرجای دیگری بار این مبارزه را تحمل کرده بودند. با این که ورم زخم‌ها کمتر شده بود، اما رنگ سفید براق و قابل توجه‌شان، پوشیدن لباس آستین کوتاه یا بی‌آستین را در گرمای تابستان سخت می‌کرد. اگر هوا سرد بود، قضیه خیلی اهمیت نداشت ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!