بخريد و بخوانيد ...
گریگور و پیش‌گویی بین (تاریخ اعماق زمین - 2)
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

گریگور و پیش‌گویی بین (تاریخ اعماق زمین - 2)

(Gregor and the Prophecy of Bane)
نویسنده: سوزان کالینز (Suzanne Collins)
ترجمه: عاطفه احمدی
ناشر: ویدا
سال نشر: 1400 (چاپ 3)
قیمت: 110000 تومان
تعداد صفحات: 242 صفحه
شابك: 978-600-291-019-6
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 1 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (5 امتیاز با رای 1 نفر)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'گریگور و پیش‌گویی بین (تاریخ اعماق زمین - 2)':

گریگور با خودش عهد بسته بود که دیگر هیچ‌وقت به دنیای زیرزمینی بازنگردد, همان دنیای عجیب و غریبی که در زیر شهر نیویورک قرار داشت. اما این‌بار هم زیرزمینی‌ها برای یک پیش‌گویی دیگر درباره یک موش صحرایی سفید و خطرناک به اسم بین به کمک او نیاز دارند. آن‌ها بوتز خواهر دو ساله گریگور را می‌دزدند و او مجبور می‌شود برای پیدا کردن بین به سفر دریایی پرحادثه‌ای برود. سفری که آینده دنیای زیرزمینی را رقم می‌زند. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"همین که گریگور چشم‌هایش را باز کرد، حسی به او گفت که کسی زیر نظرش گرفته. به دور و بر اتاق کوچکش نگاهی انداخت و سعی کرد تا جایی که می‌تواند بی‌حرکت و آرام باشد. روی سقف که خبری نبود. روی میز آینه هم چیزی دیده نمی‌شد. درست همان‌موقع بود که گریگور او را دید؛ بی‌حرکت روی لبه پنجره نشسته بود و فقط شاخک‌هایش را به آرامی تکان می‌داد، یک سوسک.
گریگور با ملایمت رو به سوسک گفت: "داری دنبال دردسر می‌گردی‌ها، می‌خوای مامانم ببیندت؟" سوسک شاخک‌هایش را به هم سایید، اما هیچ تلاشی برای فرار نکرد.
گریگور آهی کشید و دستش را به طرف شیشه سس مایونزی برد که مدادهایش را در آن می‌گذاشت. مدادها را روی تختش ریخت و با حرکتی سریع سوسک را زیر شیشه گیر انداخت. برای انجام این کار حتی لازم نبود از جایش بلند شود ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!