بخريد و بخوانيد ...
جادوی بزرگ: غلبه بر ترس با زندگی خلاق
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

جادوی بزرگ: غلبه بر ترس با زندگی خلاق

(Big Magic: Creative Living Beyond Fear)
نویسنده: الیزابت گیلبرت (Elizabeth Gilbert)
ترجمه: مهرداد بازیاری
ناشر: کتابسرای تندیس
سال نشر: 1398 (چاپ 2)
قیمت: 147000 تومان
تعداد صفحات: 295 صفحه
شابك: 978-600-182-221-6
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 3 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (1 امتیاز با رای 1 نفر)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'جادوی بزرگ: غلبه بر ترس با زندگی خلاق':

نویسنده که با نوشتن کتاب "Eat, Pray, Love" به شهرتی جهانی رسیده است در این کتاب خاطرات و تجربیات خود را در مواجهه با مشکلاتش در زندگی و مخصوصا روزهایی که سعی می‌کرده راه‌های خوبی برای بهتر نوشتن و ایجاد خلاقیت بیشتر در کارش پیدا کند؛ برای ما نقل می‌کند. البته این نقل‌قول‌ها و خاطرات تنها مربوط به زندگی شغلی نویسنده نمی‌شود. او سعی می‌کند با زبانی ساده به ما راهکارهایی برای بهتر زندگی کردن و استفاده از خلاقیت، ناامید نشدن و همچنین پیگیری و تلاش بیشتر در رویارویی با مشکلات و البته نترسیدن از مشکلات در زندگی بدهد. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)

نظر كسانی كه كتاب را خوانده‌اند:

 بابك فرخي:  متاسفانه ترجمه این کتاب در حد ناراحت کننده ای ضعیف است که نشان از عدم تسلط مترجم و عدم توجه ویراستار (در صورت وجود) و ناشر است. برای مثال Vogue Magazine در متن کتاب به صورت "مجله واگو" آورده شده یا خیلی از اصطلاحات به صورت کلمه به کلمه ترجمه شده‌اند. یا برای مثال شخصیتی که فصل اول کتاب سعی در توصیفش دارد در جایی Monk توصیف شده که به معنای تارک دنیا یا راهب است، ولی در متن کتاب به صورت نام یک مکان ترجمه شده! این اشکالات تا جایی ادامه دارد که عملا خواندن متن را غیرممکن می‌کند.
متاسفانه قبلا هم با کتاب‌هایی با کیفیت نازل از این ناشر برخورد کرده بودم. ایکاش ناشرین عزیز با تمرکز بر روی کیفیت بتوانند احترام بیشتری به مخاطبین خود بگذارند.