بخريد و بخوانيد ...
دختری با تمام موهبت‌ها
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

دختری با تمام موهبت‌ها

(The Girl With All The Gifts)
نویسنده: مایک کری (M. R. Carey)
ترجمه: بهنام حاجی‌زاده
ناشر: باژ
سال نشر: 1401 (چاپ 1)
قیمت: 340000 تومان
تعداد صفحات: 308 صفحه
شابك: 978-600-95847-4-1
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 3 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (3 امتیاز با رای 1 نفر)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'دختری با تمام موهبت‌ها':

ویروسی در جهان شایع شده و بخش زیادی از جمعیت دنیا را به کام مرگ کشیده.
ملانی دختربچه‌ای است که به همراه تعداد دیگری از بچه‌ها در مدرسه‌ای درس می‌خواند و در همانجا هم زندانی است! اولیای مدرسه با بچه‌ها مهربان نیستند. اما در این میان معلم ملانی، خانم جاستینا، با بقیه فرق می‌کند. ملانی عاشق اوست. اما نمی‌داند چرا هروقت مساله‌ای را درست حل می‌کند یا پاسخ سوالی را پیدا می‌کند، معلمش بجای آنکه خوشحال شود، سکوت می‌کند و غمگین به نظر می‌رسد ...
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"اسمش ملانی است. یعنی "دختر سیاه" و از یک واژه‌ی کهن یونانی گرفته شده، ولی پوست ملانی آن‌قدر سفید و لطیف است که فکر می‌کند این اسم چندان هم نام خوبی برایش نیست. اسم پاندورا را خیلی بیشتر دوست دارد، ولی انتخاب که دست خود آدم نیست. خانم جاستینا اسم‌ها را از روی فهرستی طولانی تعیین می‌کند؛ اسامی صدر فهرست نام پسرها یا دخترها، نصیب بچه‌های تازه‌وارد می‌شود و خانم جاستینا می‌گوید همین است که هست.
مدت زیادی می‌شود که بچه‌ی تازه‌ای نیامده. ملانی دلیلش را نمی‌داند. قبلا خیلی بودند؛ هر هفته، یا هر چند هفته یک بار، صداهایی از دل شب می‌آمد. دستوراتی به نجوا، غرولند و گاه هم نفرین و ناسزا. صدای به هم خوردن در سلول. بعد هم پس از مدتی، معمولا یک یا دو ماه، چهره‌ای تازه در کلاس درس؛ پسر یا دختری تازه‌وارد که هنوز صحبت کردن را یاد نگرفته؛ ولی سریع یاد می‌گرفتند ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!