بخريد و بخوانيد ...
در سرزمین سرخپوست
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

در سرزمین سرخپوست

(The Sign Of The Beaver)
نویسنده: الیزابت جرج اسپیر (Elizabeth George Speare)
ترجمه: پروین علی‌پور
ناشر: سوره مهر
سال نشر: 1390 (چاپ 3)
قیمت: 50000 تومان
تعداد صفحات: 240 صفحه
شابك: 978-600-175-051-9
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 32 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'در سرزمین سرخپوست':

مات تنها بود؛ تنهای تنها. در کلبه‌ای چوبی، در جنگلی انبوه، که فرسنگ‌ها با خانه‌شان فاصله داشت. پدرش، پس از سر و سامان دادن به کلبه‌ی چوبی و مزرعه‌ی ذرت، به شهر برگشته بود تا در تابستان مادر و خواهر او را با خود بیاورد. اما برنگشته بود. اکنون تابستان گذشته بود. پاییز سپری شده بود و زمستان در راه بود. مات نمی‌دانست چه کند. آیا بایست دعوت پیرمرد سرخ‌پوست و نوه‌اش را، که تنها دوستان او بودند، قبول می‌کرد و همراه آن‌ها برای شکار گوزن به شمال می‌رفت؟ یا ... بایست تنهای تنها، در آن زمستان سرد و طولانی، در جنگل می‌ماند و از کلبه و مزرعه، که پدرش به دست او سپرده بود، مراقبت می‌کرد؟ تصمیم‌گیری دشوار بود ... بسیار دشوار! (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)

داستان با این جملات آغاز می‌شود:

"مات تا مدتی پس از آن‌که پدرش در بین درخت‌ها از نظر ناپدید شد، در حاشیه‌ی لخت جنگل ایستاد. احتمال برگشتن پدرش خیلی کم بود، مگر آن‌که چیزی را فراموش کرده باشد و یا بخواهد باز هم نصیحتش کند. مات اولین بار دلش خواست نصیحتی را، هر چند قبلا بارها شنیده باشد، بشنود. اما سرانجام مطمئن شد که این خواسته‌اش برآورده نمی‌شود. پدرش رفته بود. حالا او مانده بود و کیلومترها بیابان که از هر سو ادامه داشت!

برگشت و به کلبه‌ی چوبی پشت سرش نگاه کرد. خانه‌ی خوبی بود. مادرش حتما از آن خوشش می‌آمد. او در ساختن وجب به وجب این خانه به پدرش کمک کرده بود. در انداختن درختان صنوبر و حمل کنده‌ها و صاف کردن و بریدن آن‌ها، پابه‌پای پدرش زحمت کشیده بود ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!