شناسنامه محصول
پس از تو
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

پس از تو

(After You)
نویسنده: جوجو مویز (Jojo Moyes)
ترجمه: مریم مفتاحی
ناشر: آموت
سال نشر: 1397 (چاپ 42)
قیمت: 62000 تومان
تعداد صفحات: 544 صفحه
شابك: 978-600-384-018-8
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 11 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (4 امتیاز با رای 8 نفر)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'پس از تو':

داستان کتاب، ادامه داستان کتاب دیگر نویسنده به نام "من، پیش از تو" است.
لوئیزا کلارک دختر پرستاری که در دنیای بزرگتری به رویش گشوده شده است، می‌رود تا زندگی را از سر بگیرد و آهنگی دیگر از بودن خویش بنوازد. لوئیزا که اینک تحول عظیمی در او رخ داده است با تجربه‌ی جدیدی روبرو می‌شود و شرایط به‌گونه‌ای رقم می‌خورد که یک‌بار دیگر در آزمون زندگی شرکت می‌کند و بر سر دو راهی می‌ایستد. در نهایت مجبور می‌شود انتخابش را بکند و این شاید بزرگترین تصمیم زندگیش باشد ... (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"مرد تنومند انتهای بار شرشر عرق می‌ریزد. سرش را پایین گرفته و نگاهش به گیلاس ویسکی است، اما هرازگاهی به پشت سرش، به در ورودی، نگاه می‌کند. دانه‌های عرق، زیر نور مهتابی می‌درخشند. مرد نفس عمیق و بی‌ثباتی می‌کشد؛ یک آه مبدل، بعد به گیلاسش نگاه می‌کند.
- هی! ببخشید؟
من که سرگرم برق انداختن گیلاس‌ها هستم، سرم را بالا می‌گیرم.
- یک گیلاس دیگه لطفا!
می‌خواهم بگویم کار خوبی نیست و فایده‌ای ندارد، فقط این‌که بیشتر از ظرفیتش می‌خورد. ولی مرد درشت‌اندامی است و فقط هم پانزده دقیقه تا تعطیلی کافه مانده است. طبق دستورالعمل سندیکا، دلیلی ندارد چنین چیزی به او بگویم، در نتیجه جلو می‌روم، گیلاسش را برمی‌دارم تا پر کنم. مرد به بطری اشاره می‌کند.
- ویسکی اسکاتلندی لطفا!
دست گوشتالویش را به صورت نمناکش می‌کشد.
- هفت پوند و بیست پنی لطفا!
سه‌شنبه شب است و ساعت یک ربع مانده به یازده و کافه‌ی ایرلندی فرودگاه ایست سیتی به نام شمراک و کلوور که البته هیچ حال و هوای ایرلندی ندارد ..."

نظر كسانی كه كتاب را خوانده‌اند:

 سلینه اندریاسیان آذر:  من نسخه انگلیسی کتاب رو خوندم. البته حتما اول باید جلد اول "من، پيش از تو" رو خونده باشید که مفهوم اين کتاب رو بفهمین. نوشتار کاملاً روان و زیبایی داره. از اون دسته از کتاب‌های رومانتیکه که خیلی قصه رو تخیلی نکرده و همین باعث می‌شه بیشتر جذب کتاب بشی. پيشنهاد می‌کنم حتما دو کتاب رو بخونید.

 مریم خسروی:  دوست‌داشتنی، جذاب، رمانتیک و در کل کتابی که خواننده را دنبال خود می‌کشاند. بی صبرانه منتظر خواندن دنباله‌اش در جلد سوم هستم.

 بنفشه بامداد:  داستانی ساده و روان با ترجمه‌ی عالی. در خلال داستان علاوه بر اینکه با فرهنگ و سبک زندگی مردم کشوری دیگر آشنا می‌شویم، به ما یادآوری می‌شود که هیچ کس از فردای خود خبر ندارد و این موضوع نباید تمام زندگی را تحت‌تاثیر قرار دهد و انگیزه و تلاش ما را در زندگی کاهش دهد.