شناسنامه محصول
مرد است و قتلش، آقا کمال!

مرد است و قتلش، آقا کمال!

نویسنده: یاکوب آرژونی 
ترجمه: ناصر زاهدی
ناشر: جهان کتاب
سال نشر: 1394 (چاپ 1)
قیمت: 10000 تومان
تعداد صفحات: 176 صفحه
شابك: 978-600-6732-55-8
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 2 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'مرد است و قتلش، آقا کمال!':

در این کتاب، کمال کایانکایا با هوش سرشار و طنز گزنده و جذابش، مامور یافتن یک دختر آسیایی می‌شود. دختری که به طور غیرقانونی در آلمان کار و زندگی می‌کرده و اکنون ناپدید شده است. او در این ماموریت، با باند تبهکاری روبه‌رو می‌شود که یک سر آن در اداره امور اتباع بیگانه است. قربانیان این باند، انسان‌هایی بی‌پناه‌اند؛ مهاجران غیرقانونی که با وعده دستیابی به مدارک اقامت در آلمان، همه دارایی خود را باخته‌اند. اما سرانجام تبهکاران آن‌ها را به حال خود رها می‌سازند و یا سربه‌نیست‌شان می‌کنند ...
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"پشت میز تحریر نشسته بودم، داشتم برای خودم صف‌آرایی تیم فوتبال گلادباخ را در عالم لاهوت روی تقویم می‌کشیدم و با آقای کونتسه گفت و گوی کسل‌کننده را ادامه می‌دادم.
آقای کونتسه، صاحبخانه من بود. از توی گوشی تلفن داشت برای من حساب و کتاب می‌کرد که چرا اجاره از ماه دیگر اضافه می‌شود - سی درصد بیشتر - و این که زندگی مشکل است و ... "زن و بچه ..."، توی گوشی ناله می‌کرد و من هم در این بین زیلوف، میل، کمپس و خودم را به عنوان بازیکن ذخیره روی نیمکت نشاندم. وایزوایلر را روی یک ابر نشاندم. سپس وسط حرف او پریدم. "پس اگر درست حرف شما را فهمیده باشم، من برای شما بهترین مستاجر روی زمین هستم، و از خداتونه یه چیزی هم دستی بدید تا من دفتر کارم را نگه دارم. از طرف دیگه خانم شما با کمتر از ده تا پالتو پوست زنده نمی‌مونه، وگرنه میگرن می‌گیره و زندگی شما رو بدل به جهنم می‌کنه. خب، هر کس باید ببینه نفعش کجاست. ولی هزار مارک برای یه اتاق با یک لگن دستشویی و قطع مرتب برق خیلی زیاده." ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!