بخريد و بخوانيد ...
لطفا به من نخندید
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

لطفا به من نخندید

(Please Stop Laughing at Me)
نویسنده: جودی بلانکو (Jodee Blanco)
ترجمه: افسانه محمدی شاهرخ
ناشر: ایران‌بان
سال نشر: 1395 (چاپ 3)
قیمت: 9500 تومان
تعداد صفحات: 248 صفحه
شابك: 978-600-188-143-5
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'لطفا به من نخندید':

در حالی که همه‌ی بچه‌ها درباره‌ی جشن‌ها، دوستی‌ها و دانشگاه صحبت می‌کردند، جودی بلانکو سعی می‌کرد راهی پیدا کند که بدون این که مورد آزار قرار گیرد، از راهروی مدرسه عبور کند و به کلاس بعدی برود.
این سرگذشت فراموش‌نشدنی نشان می‌دهد که چطور یک کودک در تمام طول تحصیلش، از مدرسه‌ی ابتدایی تا دبیرستان توسط همکلاسی‌هایش طرد شده است و حتی مورد آزار جسمی قرار گرفته. این داستان واقعی نگاهی دارد به این که مطرود بودن یعنی چه، چطور حتی پرمحبت‌ترین والدین هم برداشت‌های اشتباهی می‌کنند، چرا مدارس نمی‌توانند جلوی فاجعه را بگیرند و چطور متخصصین سلامت روان مسئله‌ی قلدری کردن و زورگویی در مدرسه را اشتباه فهمیده‌اند و با آن اشتباه برخورد می‌کنند ... (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"احمقانه است. چرا ترسیده‌ام؛ طوری رفتار می‌کنم که انگار این اولین مهمانی رسمی عمرم است. خدایا، من مهمانی‌های زیادی برای سران مملکت برگزار کرده‌ام. من نه تنها معمولا با افراد واقعا مهمی رفت‌وآمد می‌کنم و گفتگوهای جالبی انجام می‌دهم، بلکه خیلی اوقات مسئول چنین گردهمایی‌هایی هستم و باید کنترل کنم که همه‌ی جزئیات به درستی پیش برود. این گردهمایی در مقایسه با آن مراسم‌ها، هیچ است.
با این حال من هنوز این‌جا هستم، در یک ماشین کرایه‌ای در پارکینگ هتلی در اطراف شیکاگو، جایی که در آن بزرگ شده‌ام و از رفتن به مهمانی‌ای در شهر خودم می‌ترسم. واقعا خنده‌دار است ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!