بخريد و بخوانيد ...
ارثیه شوم
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

ارثیه شوم

(A Dangerous Inheritance)
نویسنده: آلیسون ویر (Alison Weir)
ترجمه: طاهره صدیقیان
ناشر: کتابسرای تندیس
سال نشر: 1398 (چاپ 2)
قیمت: 299000 تومان
تعداد صفحات: 672 صفحه
شابك: 978-600-182-149-3
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 2 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (5 امتیاز با رای 1 نفر)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'ارثیه شوم':

ارثیه‌ی شوم داستان شورانگیز دو زن قهرمان را بازگو می‌کند که گرچه در دو زمان مختلف زندگی می‌کنند، اما توسط مشهورترین معمای قتل تاریخ با یکدیگر پیوند خورده‌اند.
لیدی کاترین گری هم‌اکنون بیشتر از سهم خود طعم شوربختی را چشیده است. هشت سال قبل خواهر بزرگترش، لیدی جین گری، به خاطر پذیرش غیرقانونی تاج و تختی که به او تعلق نداشت، گردن زده شد. اکنون، به خاطر عشقی ممنوع، خشم دخترعمه‌ی با صلابت خود، ملکه الیزابت اول، را برانگیخته است.
سرگذشت کاترین با داستان خویشاوندان دور او، کیت پلانتاژست، دختر حرامزاده‌ی ریچارد سوم، در هم تنیده است. کیت پدرش را می‌پرستد، اما اوضاع دربار خوب نیست، و خیلی زود شایعاتی به گوشش می‌رسد که تمام چیزهایی را که عزیز می‌داشت به خطر می‌اندازد. مثل کاترین، او نیز عاشق مردی می‌شود که برایش ممنوع شده است. سپس درباره‌ی سرنوشت پسرعموهایش، شاهزادگان زندانی در برج، جستجویی را آغاز می‌کند که معلوم می‌شود کاری بس خطرناک است.
اما زمان با کیت یار نیست. همین‌طور با کاترین ... (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"هرگز روزی را که برایم خبر آوردند خواهرم را گردن زده‌اند فراموش نخواهم کرد. هنوز سیزده سال نداشتم، جوان‌تر از آن بودم که به‌طور کامل درک کنم چرا او باید می‌مرد، اما به اندازه‌ی کافی بزرگ بودم تا صحنه‌ی وحشتناک پایانی را تصور کنم. می‌گفتند مرتکب خیانت شده است، بدترین جنایت ممکنه، اما این برای من هیچ معنایی نداشت، زیرا جین فقط کاری را کرده بود که مجبور شده بود انجام دهد. و به خاطر همین استدلال، من نیز، درست مثل او، یک خائن بی‌گناه بودم ..."

نظر كسانی كه كتاب را خوانده‌اند:

 صبا گيلك:  چقدر لذت بردم ...