بخريد و بخوانيد ...
پسرخاله وودرو
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

پسرخاله وودرو

(Belle Prater's Boy)
نویسنده: روت وایت (Ruth White)
ترجمه: محبوبه نجف‌خانی
ناشر: افق
سال نشر: 1400 (چاپ 7)
قیمت: 54000 تومان
تعداد صفحات: 248 صفحه
شابك: 978-964-369-835-5
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 15 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (3.8 امتیاز با رای 5 نفر)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'پسرخاله وودرو':

وودرو، پسری که مادرش ناپدید شده، برای ادامه‌ی زندگی، پیش پدربزرگ و مادر بزرگش در ویرجینیا می‌رود. دخترخاله‌اش جیپسی هم که زیباترین دختر شهر است پدرش را از دست داده. دردهای مشترک و پنهان، صمیمیت میان دو نوجوان را بیش‌تر می‌کند؛ اما مشکلات و رازهای ناگفته هنوز باقی‌اند. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"حوالی ساعت پنج صبح یکشنبه‌ای گرم در ماه اکتبر سال 1953، خاله‌ام، بل، از خواب بیدار شد، رختخوابش را ترک کرد و برای همیشه از صفحه‌ی روزگار ناپدید شد.
عمو اورت، شوهرش، به کلانتر گفت: "وقتی از جایش بلند شد و از اتاق بیرون رفت، فکر کردم می‌خواد بره دست‌شویی. برای همین، دوباره گرفتم خوابیدم. حدود نیم ساعت بعد، دوباره بیدار شدم، اما بل هنوز برنگشته بود. با خودم گفتم: "بهتره برم سری بهش بزنم و ببینم حالش خوبه یا نه" و همین کار را کردم."
عمو اورت توی معدن زغال‌سنگ کار می‌کرد و خاله بل با پسرشان وودرو، دور از این‌جا، بالای دره‌ای دراز و دورافتاده به اسم کروکدریج که نزدیک شهر "ایستگاه زغال‌سنگ" در ایالت ویرجینیا بود، زندگی می‌کردند، جایی که کوه‌های ناهموار و شیب‌دار آپالاچی قرار داشت. آن روزها، جاده‌ها باریک و سنگلاخی و در هوای نامساعد تقریبا غیرقابل عبور بودند. آن‌ها یک ماشین فورد قدیمی داشتند که آن روز صبح، مثل همیشه در سراشیبی جاده پارک شده بود و سوئیچ هم رویش قرار داشت. نزدیک‌ترین همسایه‌شان، خانواده‌ی اسلوآن که در فاصله‌ی دو کیلومتری پایین جاده زندگی می‌کردند، به کلانتر گفتند که هیچ چیز غیرعادی ندیده و نشنیده بودند ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!