بخريد و بخوانيد ...
پایان (مجموعه ماجراهای بچه‌های بدشانس - کتاب سیزدهم)
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

پایان (مجموعه ماجراهای بچه‌های بدشانس - کتاب سیزدهم)

(The End)
نویسنده: لمونی اسنیکت (Lemony Snicket)
ترجمه: رضا دهقان
ناشر: ماهی
سال نشر: 1398 (چاپ 7)
قیمت: 36000 تومان
تعداد صفحات: 259 صفحه
شابك: 978-964-9971-85-8
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 3 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (5 امتیاز با رای 1 نفر)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'پایان (مجموعه ماجراهای بچه‌های بدشانس - کتاب سیزدهم)':

بچه‌ها به همراه کنت الاف هتل محل کار بچه‌ها در کتاب دوازدهم را در حالی ترک می‌کنند که هتل آتش گرفته و شعله‌ها در حال سوزاندن آن هستند. آنها با قایقی که برای فرار از هتل سوار آن شده‌اند به ساحل جزیره‌ای می‌رسند که مردمی اسرارآمیز در آن زندگی می‌کنند. در ساحل دختر کوچکی به نام جمعه به پیشواز آنها می‌آید. اما کنت الاف و جمعه با هم بگومگو می‌کنند و جمعه به او اجازه نمی‌دهد که قدم به جزیره بگذارد. به جایش او از بچه‌ها دعوت می‌کنند تا به همراه او به میان مردم‌اش بروند ...
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"اگر تا به حال پیاز پوست کنده باشید، می‌دانید که بعد از کندن لایه‌ی نازک اول یک لایه‌ی نازک دیگر ظاهر می‌شود، و بعد از کندن آن لایه یک لایه‌ی نازک دیگر، و بعد یک لایه‌ی نازک دیگر، و بعد یک لایه‌ی دیگر، و یک لایه‌ی دیگر، و یکی دیگر، و قبل از آن که متوجه شوید که چه کرده‌اید، صدها لایه‌ی پیاز روی میز آشپزخانه پخش و پلا و هزاران قطره اشک از چشمتان سرازیر شده، و تازه وقتی هم متوجه شوید، کلی به خودتان سرکوفت می‌زنید که چرا اصلا پوست کندن را شروع کردید و نگذاشتید پیازها توی همان قفسه‌های انباری بگندند و خودتان به کار و زندگی‌تان برسید، حتی اگر نتیجه‌اش این باشد که دیگر هیچ وقت طعم ناخوشایند و آزارنده‌ی این سبزی رازآمیز و شگفت‌انگیز را نچشید.
از این جهت، زندگی بودلرهای یتیم مثل یک پیاز است، اگر شما اصرار داشته باشید تک تک لایه‌های نازک کاغذی مجموعه ماجراهای بدشانس را از سر تا ته بخوانید، تنها چیزی که نصیبتان می‌شود، 170 فصل بدبختی روی میز اتاقتان و هزاران هزار قطره اشک توی چشمتان است. حتی اگر دوازده جلد قبلی سرگذشت بودلرها را خوانده‌اید، هنوز خیلی دیر نشده که از پوست کندن این پیاز غول‌پیکر دست بکشید، و این کتاب را توی قفسه‌ی انباری بگذارید تا همانجا بپوسد، و در عوض بروید کتابی دیگر پیدا کنید که این‌قدر ناخوشایند و آزارنده نباشد ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!