شناسنامه محصول
عاشقانه

عاشقانه

نویسنده: فریبا کلهر 
ناشر: آموت
سال نشر: 1397 (چاپ 7)
قیمت: 25000 تومان
تعداد صفحات: 236 صفحه
شابك: 978-600-6605-19-7
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 11 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (2 امتیاز با رای 1 نفر)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"حالا که اتاقم رو با حجم بی‌انتهات پرکرده‌ای بگو ببینم از خال‌بانو خبر داری؟ می‌تونی کمکم کنی برای خال‌بانو اس‌ام‌اسی بفرستم؟ خال‌بانو رو که می‌شناسی و از زیروروی زندگی ما خبر داری. همون‌طور نایست. ضعف اعصاب گرفتم از این همه سرپا ایستادن تو. بنشین و تکیه بده به دیوار. بذار خوب نگات کنم و برات از روزی بگم که مثل همیشه برای خال‌بانو پیامک فرستادم: "خال‌بانو جان!" و منتظر موندم جواب بده: "جان دلم."
این رمز من و اوست. قرار من و اوست. یه جور صدازدن و جواب شنیدنه. یه جور ابراز بی‌قراری و دلتنگی و توجه خواستنه. به هم قول داده‌ایم جواب صدازدن‌هامونو بدیم. حتی اگه از هم دلخور باشیم، حتی اگه چشم دیدن هم را نداشته باشیم و یا به خون هم تشنه باشیم. حتی از توی چاه و یا از اون دنیا، حتی اگه در هپروت باشیم و یا به خواب و کما رفته باشیم، ضربه مغزی شده باشیم و یا گیج‌گیجی بخوریم، مست و ملنگ باشیم و تلوتلو بخوریم و یا بدمستی کنیم و عربده بکشیم ..."

اطلاعات بیشتر درباره این کتاب را اینجا و اینجا و اینجا بیابید.

نظر كسانی كه كتاب را خوانده‌اند:

 گلناز گرايلي:  خیلی تلاش کردم که خوشم بیاد ولی نشد. یه حس مصنوعی بودن بهم میداد. با اینکه خیلی تلاش کرده بود که عاشقانه و عارفانه و تمثیلی بنویسه ولی عمق حرفا به نظر من نیم سانت بیشتر نبود و اصلا قابلیت رسوخ به درونت رو نداشت. داستان از زبان مردی عاشق بود ولی کاملا مشخص بود که کتاب بانو نویسه. این سومین کتابی بود که از خانم کلهر خوندم و این هم مثل اون دوتای دیگه دو گرفت. برای اینکه دیگه سراغ کتابای ایشون نرم فکر کنم کافی باشه!