شناسنامه محصول
سنجاب ترسو
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

سنجاب ترسو

(Scaredy Squirrel)
نویسنده: ملانی وات (Mélanie Watt)
ترجمه: محبوبه نجف‌خانی
ناشر: آفرینگان
سال نشر: 1399 (چاپ 3)
قیمت: 12000 تومان
تعداد صفحات: 42 صفحه
شابك: 978-964-7694-84-1
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 13 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (3.25 امتیاز با رای 4 نفر)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'سنجاب ترسو':

این اولین کتاب از مجموعه داستان‌های سنجاب ترسو است. در این کتاب نویسنده سنجاب ترسو را به بچه‌ها و دیگر خواننده‌هایش معرفی می‌کند. او برایمان تعریف می‌کند که قهرمان داستان در یک درخت فندق زندگی می‌کند و سال تا سال هم از آن درخت پایین نمی‌آید، چون می‌ترسد که با جانوران خطرناکی مثل عنکبوت‌های زهردار یا زنبورهای وحشی روبرو بشود. سنجاب ما برای آنکه با مشکلی مواجه نشود همیشه برای کارهایش برنامه‌ریزی می‌کند و جدول و نمودار می‌کشد. اما همیشه هم همه چیز مطابق برنامه‌های او پیش نمی‌رود.
مثلا توی همین کتاب وقتی یکدفعه سر و کله‌ی یک زنبور وحشی در اطراف درخت فندق پیدا می‌شود سنجاب ترسو دستپاچه می‌شود و همه‌ی برنامه‌هایش برای مقابله با خطر به هم می‌ریزد ...

نظر كسانی كه كتاب را خوانده‌اند:

 بي‌تا ارزاني:  کتابی به شدت جذاب، گیرا، و دوست‌داشتنی نه تنها برای خواهرزاده‌ی 7 ساله‌م بلکه حتی برای من 27 ساله و مادر 50 ساله‌م!

 سيده فاطمه شاددل:  من یک برادرزاده 8 ساله دارم و تازگی گاهی برایش کتاب می‌خرم، برادرزاده‌ام کتابخوان بوده و کتابهای خرید عمه ش رو گویا نمی‌خواند بلکه از خوشحالی می‌بلعد! چون از یک طرف عمه قول داده جایزه خواندن هر کتاب، کتاب دیگری باشد و از طرف دیگر، کتابهای هدیه عمه عزیزترند! این کتاب را هم برای ایشان سفارش دادم اما دیدم که برای خودم هم جالب و مناسب هست. تشویق به جسارت در کتاب را دوست داشتم و منتظر بقیه کتابهای مجموعه هستم.