شناسنامه محصول
ماموریت اول: پرواز تک نفره (مجموعه تیم رویا)
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

ماموریت اول: پرواز تک نفره (مجموعه تیم رویا)

(The Dream Team)
نویسنده: آن کوبرن ( Ann Coburn Ann Coburn)
ترجمه: حسنا شم‌بیاتی
ناشر: پنجره
سال نشر: 1390 (چاپ 1)
قیمت: 7000 تومان
تعداد صفحات: 128 صفحه
شابك: 978-964-222-173-8
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 20 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'ماموریت اول: پرواز تک نفره (مجموعه تیم رویا)':

اعضای تیم رویا قدشان فقط هیت سانتی‌متر است؛ شاید کمی هم کمتر. معلوم نیست کجا زندگی می‌کنند. روزی چند بار می‌آیند زمین و رویای ما آدم‌ها را بهمان می‌رسانند. کارشان را از سال‌های خیلی دور شروع کرده‌اند. از عصر حجر، وقتی برای اولین‌بار یک آدم، آرزویی از ته دلش کرد، رویارسان‌ها کارشان را شروع کردند.

وقتی که خوابید، وقتی که خواب می‌بینید، بچه‌های تیم رویا آمده‌اند روی زمین، توی اتاق شما، که رویا یا کابوستان را بهتان تحویل دهند. آن‌وقت شاید به آرزویتان برسید. این کتاب، ماجرای هیجان‌انگیز آدم‌های روی زمین و اعضای تیم رویاست، وقتی می‌خواهند رویای آدم‌ها را واقعی کنند. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)

داستان با این جملات آغاز می‌شود:

"ورت دستور داد: "بایست!" موتورسیکلت پرنده مطیعانه سرعتش را کم کرد و ایستاد. آن‌ها بالای پشت‌بام خانه‌های شهر در میان هوا و زمین معلق بودند. ورت روی رکاب موتورش ایستاد و به دریا خیره شد.

ناگهان چیزی توجهش را جلب کرد. توده‌ای مه خاکستری‌رنگ ناهمگون که مثل پوره‌ی سرد بود، از روی دریا بلند شد و به‌سمت دره‌ای که او برفرازش ایستاده بود، پیش آمد. حرکتش سریع بود و کاملا آسمان را پوشانده بود، حتی از بلندترین ساختمان‌های شهر هم عبور می‌کرد.

ورت به چانه‌ی مربع زیبایش چین انداخت و چشم‌های آبی سردش را ریز کرد. اگر مه بهش می‌رسید، دیگر نمی‌توانست پرواز کند.

او به تپه‌ای که در طرف دیگر دره قرار داشت، نگاه کرد. دروازه‌ی شهر رویا همان‌جا روی تپه و دور از چشم آدم‌ها در میان توده‌ای سنگ معمولی قرار داشت. آن دروازه راه برگشت او به سرزمین رویا و خانه بود. اما اول باید خودش را به بالای تپه می‌رساند و برای این کار مجبور بود از میان توده‌ی مه رد شود ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!