شناسنامه محصول
سوگ بلبل (مجموعه نایت ساید - کتاب 3)
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

سوگ بلبل (مجموعه نایت ساید - کتاب 3)

(Nightingale's Lament)
نویسنده: سیمون آر. گرین (Simon R. Green)
ترجمه: زهره حق‌بین
ناشر: ویدا
سال نشر: 1398 (چاپ 1)
قیمت: 86000 تومان
تعداد صفحات: 186 صفحه
شابك: 978-964-6807-78-5
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 49 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (4 امتیاز با رای 2 نفر)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'سوگ بلبل (مجموعه نایت ساید - کتاب 3)':

من جان تیلور هستم. در خیابان‌های پر زرق و برق نایت ساید کار می‌کنم. نایت ساید قلب مخفی لندن است. جایی که همیشه ساعت 3 صبح است، جایی که موجودات غیرانسانی و خدایانی از جهان‌های دیگر، کنار هم، در ظلمت بی‌انتهای روح انسانی قدم می‌زنند.
من استعدادی برای یافتن هر چیزی دارم: آدم‌ها، اموال و ... اما اکنون در جست‌وجوی چیزی متفاوت هستم.
یک خواننده‌ی زن محلی از خانواده و دوستانش بریده و من استخدام شده‌ام تا دلیلش را دریابم. ضمنا در عجبم که چرا طرفداران سرسخت او خیال می‌کنند باید برای صدایش بمیرند. واقعا بمیرند. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان کتاب با این جملات آغاز می‌شود:
"انرژی‌های زیادی در نایت ساید آزادانه در جریان است، اما منبع این انرژی‌ها باید قابل اطمینان بوده و کاملا از دنیای بیرون مجزا باشد. یک نفر باید جریان برق تولید کند تا همه‌ی لامپ‌های نئونی را روشن نگه دارد. نایت ساید چون شهری در میان یک شهر دیگر است، انرژی‌اش را از منابع مختلفی تامین می‌کند. بعضی از آن‌ها غیرقانونی و بعضی دیگر غیرطبیعی هستند. انرژی برق توسط قربانی‌ها و افراد زندانی شده که در سوراخ‌های کوچک و تاریک نگهداری می‌شوند، تولید می‌شود. منابع دیگری هم هست که بسیار وحشتناک و دلهره‌آور است، خیلی ناشناخته و عجیب که دانستن این رموز هر انسانی را به مرز دیوانگی می‌رساند. اما تا زمانی که در نایت ساید چراغ‌ها روشن باشند و قطارها در حرکت، کسی به این موضوعات توجهی ندارد. تنها منبع قابل اطمینان برای تولید الکتریسیته، کارخانه فوق مدرن تولید انرژی پرومتئوس است. ممکن است که سحر و جادو خیلی خیره‌کننده‌تر باشد، اما همیشه چیزهایی فراتر از علوم ماورالطبیعه در نایت ساید وجود دارد ..."

نظر كسانی كه كتاب را خوانده‌اند:

 آرمان حيدري:  این کتاب جلدهای مختلف دنباله‌دار دارد لطفا آنها را برایم ارسال کنید