شناسنامه محصول
جنگاوران اخترناو
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

جنگاوران اخترناو

(Starship Troopers)
نویسنده: رابرت انسون هاینلاین (Robert A. Heinlein)
ترجمه: پیمان اسماعیلیان
ناشر: قطره
سال نشر: 1392 (چاپ 1)
قیمت: 18500 تومان
تعداد صفحات: 399 صفحه
شابك: 978-600-119-173-2
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 4 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (4 امتیاز با رای 3 نفر)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'جنگاوران اخترناو':

"جنگاوران اختر ناو" داستان سربازی ساده است ... سربازی از سده‌ی بیست و دوم. جوان هجده ساله‌ای مشتاق خدمت که برای آموختن رزم به صف سربازان و جنگاوران مدافع زمین می‌پیوندد و طی این دوره رابطه‌ی میان وظیفه و بهایی را که باید برای آزادی پرداخت، در می‌یابد.
او به عرصه‌ی جنگی بین‌ستاره‌ای و برای دفاع از سرزمینش پا می‌گذارد. در نبردهایی عجیب و باورنکردنی در برابر دشمنانی بی‌ترحم و خون‌خوار و برای زنده ماندن می‌جنگد - شاید که وجودش تنها لحظه‌ای بیش‌تر سد راه این موجودات برخاسته برای نابودی نژاد بشر و خاستگاهش شود. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"همیشه پیش از هر پرش شروع می‌کنم به لرزیدن. البته آمپول‌های لازم را زده‌ام و قبلا با هیپنوتیزم هم آماده‌ام کرده‌اند، پس منطقی است که هیچ نوع ترس واقعی در خودم حس نمی‌کنم. روان‌پزشک کشتی، امواج مغزی‌ام را در حین خواب بررسی کرده و یک سری سوال‌های عجیب و غریب هم از من پرسیده است. به نظر او این از ترس نیست، اصلا چیز مهمی نیست؛ لرزیدن من درست مثل لرزش پوست اسبی است که پشت خط شروع مسابقه، منتظر آغاز حرکت باشد.
کسی چه می‌داند، شاید هم همین‌طور باشد، آخر من که تابه‌حال اسب مسابقه نبوده‌ام. ولی حقیقت این است: من هر بار، حسابی خودم را می‌بازم.
سی دقیقه مانده به حرکت، وقتی در اتاق پرش راجریانگ به صف شدیم، فرمانده دسته بازرسی‌مان کرد. این فرمانده دسته‌ی همیشگی‌مان نبود، چون ستوان راژاک در آخرین پرش کشته شد ..."

اطلاعات بیشتر درباره این کتاب را اینجا بیابید.

نظر كسانی كه كتاب را خوانده‌اند:

 سعيد زماني:  معمولا رمان‌هایی که فیلم‌هاشان به تصویر در می‌آیند، یک سر و گردن از فیلم‌ها بالاترند اما در مورد این رمان قضیه برعکس بود.