بخريد و بخوانيد ...
کارگزاران نور و ظلمت (مجموعه نایت ساید - کتاب 2)
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

کارگزاران نور و ظلمت (مجموعه نایت ساید - کتاب 2)

(Agents of Light and Darkness)
نویسنده: سیمون آر. گرین (Simon R. Green)
ترجمه: علی مصلح حیدرزاده
ناشر: ویدا
سال نشر: 1396 (چاپ 6)
قیمت: 166000 تومان
تعداد صفحات: 204 صفحه
شابك: 978-964-2912-38-4
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 58 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (4.5 امتیاز با رای 2 نفر)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'کارگزاران نور و ظلمت (مجموعه نایت ساید - کتاب 2)':

من جان تیلور هستم. در نایت ساید کار می‌کنم؛ در آن قلب مخفی و پر زرق و برق لندن؛ جایی که همیشه ساعت 3 صبح است. جایی که خدایان و هیولاها معامله می‌کنند و در جستجوی لذت‌هایی‌اند که جای دیگر نمی‌یابند.
من استعدادی درونی برای یافتن هرچیزی دارم. گاهی برای پیداکردن چیزهایی استخدام می‌شوم که واقعا خطرناک‌اند.
مثلا در حال حاضر، در جست و جوی جام شیطانی هستم؛ جامی که یهودا در شام آخر از آن نوشید.
این جام هر کس را که لمس‌اش کند، به تباهی می‌کشاند، اما به او قدرتی بی‌نظیر هم می‌بخشد. به همین دلیل من تنها کسی نیستم که جام را تعقیب می‌کنم. فرشتگان، شیاطین، گناه‌کاران و قدیسان - همه و همه - اینجا هستند، نایت ساید را تکه‌پاره می‌کنند تا جام شیطانی را بیابند.
فقط کمی زمان می‌برد تا آن‌ها دریابند جان تیلور مشهور، مردی که می‌تواند هر چیزی را پیدا کند، می‌تواند همه‌شان را به سمت جام شیطانی هدایت کند ...(برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان کتاب با این جملات آغاز می‌شود:
"نایت ساید فقط یک کلیسا دارد که آن را سنت جود می‌خوانند. من فقط برای کار به آن‌جا می‌روم. کلیسا از خیابان خدایان و همه‌ی عبادت‌گاه‌های متنوعش دور است. سنت جود در گوشه‌ای ساکت در سایه پنهان شده، دور از روشنایی شبانه‌ی پر زرق و برق نایت ساید. کلیسا تابلوی تبلیغاتی ندارد و برایش مهم نیست که رهگذران برحسب عادت از کنارش بگذرند و نادیده‌اش بگیرند. آن‌جاست تا هر وقت لازم شد، مردم به سراغش بروند. سنت جود که وقف متولی مقدس نهضت‌های شکست‌خورده شده، مکانی بسیار قدیمی است؛ یک ساختمان سنگی بی‌روح که قدمتش شاید از خود مسیحیت هم بیشتر باشد.
دیوارهای سنگی داخل کلیسا، لخت و خاکستری و بی‌شکل‌اند. اثر گذشت زمان یا طراحی روی آن‌ها دیده نمی‌شود و تعدادی شکاف باریک به جای پنجره روی دیوارها نمایان است. یک تخته سنگ که با پارچه‌ی ابریشمی سفید پوشانده شده، محراب کلیسا را تشکیل می‌دهد و مقابل آن دو ردیف نیمکت‌های چوبی به صف ایستاده‌اند. یک صلیب نقره‌ای ساده روی دیوار پشت محراب نصب شده‌است. فقط همین ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!