بخريد و بخوانيد ...
من او
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

من او

نویسنده: رضا امیرخانی (Reza Amirkhani)
ناشر: افق
سال نشر: 1401 (چاپ 53)
قیمت: 445000 تومان
تعداد صفحات: 528 صفحه
شابك: 978-964-369-759-4
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 64 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (3.22 امتیاز با رای 9 نفر)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'من او':

داستان، زندگی علی فتاح را از کودکی تا بزرگسالی دنبال می‌کند. او فرزند یک تاجر ثروتمند و مذهبی است که در جنوب شهر تهران به دنیا آمده ("بچه‌ی خانی‌آباد" است.) علی در کودکی پدرش را از دست می‌دهد و سرپرستی خود و خانواده‌اش بر عهده‌ی پدربزرگش قرار می‌گیرد. او در نوجوانی دلباخته‌ی مهتاب می‌شود که مادرش در خانه خانواده فتاح خدمتکار است. اما علی که تمایلات عرفانی هم دارد، معتقد است تا زمانی که از حقیقی بودن عشق‌اش به مهتاب مطمئن نشده نباید با او ازدواج کند ...
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"سال هزار و سیصد و دوازده شمسی. یک خیابان که با سه خیز می‌شد از یک طرف به طرف دیگرش جست؛ خانی‌آباد، اما نه مثل بقیه‌ی خیابان‌ها. چون "هفت کور" به آن‌جا آمده بودند. هفت نابینایی که مردم "هف کور" صداشان می‌کردند.
- خانی‌آبادیا! ذلیل نشین. هف‌کور به یه پول!
هنوز هم کسی درست نمی‌داند چرا به آن، خانی‌آباد می‌گفتند؟ از کی آباد شد؟ خود خیابان خانی‌آباد از بالای ساخلوی قزاق‌ها شروع می‌شد و تا باغ معیرالممالک ادامه داشت. خیابانی شمالی جنوبی. وسط خیابان خانی‌آباد دو اتفاق مهم می‌افتاد؛ یکی خیابان مختاری و دیگری بازارچه‌ی اسلامی. هر دو از سمت چپ می‌خوردند به وسط خیابان.
از جنوب به سمت شمال، طرف چپ خیابان پر از دکان‌های مختلف بود. اولِ خیابان، یخ‌چال حاج قلی. تابستان دور و برش پر بود از درشکه و دوچرخه و گاری دستی. از آن‌جا برای نصف تهران یخ می‌بردند. تنها جای خیابان خاکی خانی‌آباد که همیشه آب‌پاشی شده بود ..."

نظر كسانی كه كتاب را خوانده‌اند:

 مهديه ايراني:  با سلام و خسته نباشید از بین تمام کتابهایی که تا به حال ازجیره کتاب دریافت کردم این کتاب بدترین کتابی بودکه دریافت کردم. تا به حال رضایت نسبی ازتمام کتابهای قبلی داشتم و این را در تمام نظر سنجی هایم بیان کردم .نمیدونم شاید مشکل اینجاست که من با بها و ارزش اینجور کتابها مشکل دارم. با ارزوی موفقیت