بخريد و بخوانيد ...
کمک به کودکان رنج‌دیده
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

کمک به کودکان رنج‌دیده

(Helping Children Cope With Change and Loss)
نویسنده: رزماری ولز (Rosemary Wells)
ترجمه: حسین مسنن فارسی
ناشر: پیدایش
سال نشر: 1391 (چاپ 1)
قیمت: 49000 تومان
تعداد صفحات: 216 صفحه
شابك: 978-964-349-964-8
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'کمک به کودکان رنج‌دیده':

کودکان نیز همچون بزرگترها نیاز به احساس ثبات و امنیت دارند. اما حوادثی مثل طلاق، نقل مکان به خانه جدید، مرگ نزدیکان، تولد خواهر یا برادر و ... می‌تواند احساس امنیت و ثبات کودک را به هم بریزد.
این کتاب به شما می‌آموزد که چطور به فرزندتان کمک کنید تا خود را با شرایط جدید وفق دهد و همچنان احساس ثبات و امنیت کند. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
فصل اول کتاب با عنوان "علل تغییر" با این جملات آغاز می‌شود:
"فقدان (از دست دادن چیزی یا کسی) یکی از فراوان‌ترین و در اغلب موارد، جدی‌ترین علل تغییر است که طلاق و داغدیدگی از بدترین انواع آن هستند. مجموع این تغییرات در زندگی کودک می‌تواند دردناک باشد و لازم است از طرف همه بزرگ‌ترهایی که در اطراف کودک زندگی می‌کنند، درک شوند.
تغییراتی که به صورتی اجتناب‌ناپذیر به دنبال مرگ یک والد پدید می‌آیند - یا مشکلاتی که به دنبال مرگ خواهر و برادرهای کودک به‌وجود می‌آیند - غیرقابل تصور هستند. نادیده گرفته شدن‌ها، خشم و تیره‌روزی در یک زمان خود را نشان می‌دهند. مرگ در خانواده ممکن است منجر شود کودک به یک خانواده رضاعی برود و این تجربه‌ای است که ممکن است اندوه او را شدیدتر کند. وقتی والدین از هم جدا می‌شوند، باید اطلاعات را دقیق و صادقانه در اختیار بچه‌ها قرار داد ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!