بخريد و بخوانيد ...
چرا مردها ... چرا زن‌ها ...
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

چرا مردها ... چرا زن‌ها ...

(Why Men Can Do Only One Thing at a Time: And Women Never Stop Talking)
نویسنده: آلن پیز (Allan Pease)
ترجمه: مینا اخباری آزاد
ناشر: پیدایش
سال نشر: 1396 (چاپ 3)
قیمت: 42000 تومان
تعداد صفحات: 132 صفحه
شابك: 978-964-349-568-8
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 8 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'چرا مردها ... چرا زن‌ها ...':

اگر عنوان انگلیسی کتاب را عینا ترجمه کنیم، احتمالا چیزی می‌شود مثل این: "چرا مردان در هر لحظه فقط می‌توانند یک کار انجام بدهند و چرا زن‌ها هیچوقت از حرف زدن بازنمی‌مانند؟!"
در توضیح این عنوان بلند و عجیب و غریب، پشت جلد کتاب چنین آمده است: مردان خواهان قدرت و موفقیت و برقراری رابطه جنسی هستند؛ زنان خواهان برقراری رابطه عاطفی، ثبات و عشق.
پیش‌بینی مشکلات یا تضادهایی که معمولا در رابطه زن و مرد ایجاد می‌شود، امید به برقراری یک ارتباط شاد و رضایت‌آمیز را دوچندان می‌کند. رابطه‌ای که همه شما استحقاق آن را دارید ...
مقدمه کتاب با این جملات آغاز می‌شود:
"زنان و مردان با یکدیگر تفاوت دارند. این تفاوت به معنای خوب یا بد بودن آنها نیست. بلکه فقط به این معناست که آنها با همدیگر فرق دارند و تنها وجه مشترکشان این است که به یک گونه تعلق دارند. آنها در دنیاهایی متفاوت با ارزش‌هایی متفاوت سیر می‌کنند و براساس قوانین کاملا متفاوتی عمل می‌کنند. تقریبا همه ما این را می‌دانیم. اما تعداد بسیار کمی از مردم - به خصوص مردان - با آن کنار می‌آیند. نگاهی به شواهد بیاندازید: در کشورهای غربی حدود 50 درصد از ازدواج‌ها حتی پس از مدت زمان طولانی به طلاق منجر می‌شوند. مردان و زنان با هر فرهنگ، مذهب و نژادی همیشه در حال جر و بحث درباره عقاید، رفتار، نگرش و اعتقادات شریک زندگی خود هستند.
وقتی مردی به توالت می‌رود معمولا به یک دلیل و فقط به همان دلیل به آنجا رفته است؛ اما زنان از توالت‌ها به عنوان اتاق آرایش نیز استفاده می‌کنند. اگر دو زن کاملا غریبه به طور اتفاقی با هم به توالت عمومی بروند، کاملا محتمل است که بعد از مدتی گرم گفت‌وگو شده و سپس مثل دو دوست صمیمی با هم از آنجا خارج شوند. اما همه فورا به مردی که می‌گوید: "هی فرانک! دارم می‌روم دستشویی؛ تو با من نمی‌آیی؟" مشکوک می‌شوند ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!